Idem kúpiť svoju prvú gitaru

Okrem prvotných informácií, ktoré som zhrnul v kapitole „kupujeme gitaru“ na stránke:

http://mojagitara.com/kupujeme-gitaru/

Vám ponúkam pomoc pri výbere gitary, prípadne aj doplnkov k nej.

*

Môžete ma kontaktovať nasledovnými spôsobmi: cez skype (môj skype nick: majo1959), alebo cez správu na facebooku https://www.facebook.com/marian.marko.sk alebo mi priamo zavolať na +421 903 718279.

Krátkym rozhovorom s vami zistím „parametre“ podľa ktorých vám viem navrhnúť riešenie aká gitara by bola pre vás optimálna (prípadne aj doplnky ako ladička, povlak, literatúra ale aj potrebná aparatúra ku gitare) a tiež vás správne nasmerujem, k prvým krokom s nástrojom.

V prípade, že vám budem zabezpečovať nástroj osobne, tak nástroj nielen osobne vyberiem, ale ho aj skontrolujem a nastavím dohmat, prípadne ďalšie veci podľa potreby, ktoré sa štandardne neponúkajú pri kúpe nástroja – gitary. V prípade potreby viem zabezpečiť vstupný kurz, či dlhodobejšiu spoluprácu pri vašom napredovaní, či už sa jedná o klasickú, westernovú alebo elektro-akustickú, či elektrikckú gitaru. Tento spôsob spolupráce už dlhšie funguje s mnohými ľuďmi, zaujimajúcimi sa o hru na gitraru. 🙂

*

GUMM_043 www.marianguitar.com intro

*

Hlavné zásady ako zvládnuť kúpu prvej gitary nájdete tu v priloženom videu, ale v prípade potreby všetko za vás zabezpečím ja osobne a nástroj aj skontrolujem a nastavím.

*

HUDOBNÝ NÁSTROJ s.r.o - Poštová 1661/2, 921 01 Piešťany, info@hudobnynastroj.sk +421 903 718 279, Skype (nick) majo1959 / Pri kúpe gitary u nás vám nástroj nielen skontrolujeme, ale aj nastavíme optimálny dohmat - poskytujeme poradenstvo a servis.
Spoločnosť HUDOBNÝ NÁSTROJ s.r.o. sa zaoberá predajom hudobných nástrojov, aparatúr, príslušenstva a doplnkov. Okrem toho poskytujeme poradenstvo pri zostavovaní aparatúr pre muzikantov ale aj kapely (ozvučenie, PA systémy atd...)

One thought on “Idem kúpiť svoju prvú gitaru”

 1. Určite by som napr. doporučil tieto nástroje:

  Klasická španielka s nylon strunami: https://www.lidlmusic.sk/lidlmusic/eshop/0/3/5/2217-CORT-AC-100-OP-SET
  https://www.lidlmusic.sk/fotky12419/fotos/_vyr_2217cort_ac100-kolaz.png

  Akustický dreadnought s kovovými strunami: https://www.lidlmusic.sk/lidlmusic/eshop/0/3/5/2218-Cort-AD810-OP-SET
  https://www.lidlmusic.sk/fotky12419/fotos/_vyr_2218cort_ad810-kolaz.png

  Okrem toho, že sú tie kusy vyberané (v tomto eshope), sú aj skontrolované a nastavené + praktická digitálna štipcová (vibračná) ladička a kniha s akordami (hmaty aj teória k akordom).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*