S tejto stránky môžete priebežne sledovať moje video kanály na You Tube. Je ich niekoľko a každý rieši niečo trochu iné v rámci mojej práce okolo hudobných nástrojov, hudobnej teórie a praxe.

Kanállidlmusic„, ktorý sa viac menej zaoberá audio – video prezentáciami, testami a recenziami hudobných nástrojov (hlavne gitary, basgitary, gitarové a basové aparáty).

Kanálmajo1959“ bol mojim prvým kanálom na You Tube. Na začiatku riešil hlavne krátke video shoty pre ukážky technik a cvičení na gitaru ale aj testy nástrojov a aparátov. Tak trošku z každého rožku. Aktualne naň dohrávam niektoré všeobecné cvičenia, riffy ale aj krátke testy.

Kanálmarianguitarsk“ sústreďuje video ukážky gitarovej školy pre začínajúcich alebo mierne a stredne pokročilých gitaristov s kompexnými video lekciami ale aj krátkymi strihmi na rôzne techniky a cvičenia.

Kanálkloceksk“ rieši kratučké video náhľady na rôzne hudobné nástroje, najmä gitary a gitarové aparáty. Tiež úryvky (videostrihy) skladieb s rôznymi gitarami a aparátmi (vlastné veci) a uvidíme, čo ešte bude treba. Posledné roky tam mám viac menej sústredené videá z dovoleniek.

Ak máte záujem si prezrieť, alebo sledovať moje videa na You Tube na konkrétnom kanály, kliknite na vami požadované tlačidlo nižšie.

 

You Tube