|

Idem kúpiť svoju prvú gitaru

Okrem prvotných informácií, ktoré som zhrnul v kapitole „kupujeme gitaru“ na stránke:

https://mojagitara.com/kupujeme-gitaru/

Vám ponúkam pomoc pri výbere gitary, prípadne aj doplnkov k nej.

*

Môžete ma kontaktovať nasledovnými spôsobmi: cez skype (môj skype nick: majo1959), alebo cez správu na facebooku https://www.facebook.com/marian.marko.sk alebo mi priamo zavolať na +421 903 718279.

Krátkym rozhovorom s vami zistím „parametre“ podľa ktorých vám viem navrhnúť riešenie aká gitara by bola pre vás optimálna (prípadne aj doplnky ako ladička, povlak, literatúra ale aj potrebná aparatúra ku gitare) a tiež vás správne nasmerujem, k prvým krokom s nástrojom.

V prípade, že vám budem zabezpečovať nástroj osobne, tak nástroj nielen osobne vyberiem, ale ho aj skontrolujem a nastavím dohmat, prípadne ďalšie veci podľa potreby, ktoré sa štandardne neponúkajú pri kúpe nástroja – gitary. V prípade potreby viem zabezpečiť vstupný kurz, či dlhodobejšiu spoluprácu pri vašom napredovaní, či už sa jedná o klasickú, westernovú alebo elektro-akustickú, či elektrikckú gitaru. Tento spôsob spolupráce už dlhšie funguje s mnohými ľuďmi, zaujimajúcimi sa o hru na gitraru. 🙂

*

GUMM_043 www.marianguitar.com intro

*

Hlavné zásady ako zvládnuť kúpu prvej gitary nájdete tu v priloženom videu, ale v prípade potreby všetko za vás zabezpečím ja osobne a nástroj aj skontrolujem a nastavím.

*

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *