|

Gerhat – MiniMix2 Volume pedál

GERHAT MiniMix2 Volume pedál –  Podľa mojich požiadaviek, mi Ludo Gerhát vyrobil špeciálny ovládač/zlučovač s možnosťou ovládania hlasitosti nohou.

Pri pohľade z vrchu sú na vstupy privedené dva stereo signály. Obidva vstupné konektory (s čelného pohľadu napravo) sú stereo samice. Ich signál je korektne zmixovaný (ako na mixpulte) a poslaný na spoločný stereo-výstup L/R. (s čelného pohľadu naľavo).

Spoločný Master volume je regulovateľný nožným pedálom a dá sa nastaviť spodná úroveň signálu potenciometrom, umiestneným na strane pri výstupoch (vľavo). Takto si môžem urobiť nastavenie MIN = stiahnutá hlasitosť alebo podľa nastavenia úrovne potenciometru od nula do 100%) MAX = naplno. Pôvodný pedál George Denis bol u L.Gerháta dvakrát. Prvotná úprava a potom dodatočné dorábky.

*

Prvotná úprava – dva vstupné stereo konektory pre zlúčenie dvoch stereo signálov.

Dodatočne dorobená „Monitor“ cesta s ovládaním hlasitosti a slúchadlový výstup a MUTE prepínač pre utlmenie signálu.

Medzi potenciometrom a výstupnými konektormi je zdierka pre napájanie zariadenia 9V/ v strede mínus. Čierny potenciometer na ovládanie spodnej úrovne signálu. Dva výstupné mono L/R jack konektory (kde je zmiešaný signál dvoch stereo vstupných signálov do sterea).

*

Pohľady zvnútra zariadenia:

https://mojagitara.com/wp-content/uploads/2020/09/volume-pedal-01.jpg

https://mojagitara.com/wp-content/uploads/2020/09/volume-pedal-06.jpg

https://mojagitara.com/wp-content/uploads/2020/09/volume-pedal-03.jpg

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *