Line6 HELIX – MIDI

Poznámka: Helix vysiela a reaguje na MIDI zprávy cez USB rovnakým spôsobom, ako cez MIDI konektory. Pre USB fungovanie na počítačoch Windows® je nutné stiahnť a nainštalovať Line 6 Helix ASIO® drive. Je dostupný na line6.com/support. Pre Mac® a iPad® zariadenia nie je nutné driver inštalovať.

MIDI Bank/Program Changes (MIDI zmeny banky/programu)

Helix reaguje na tradiční MIDI zprávy změny banky a programu z externího MIDI ovládacího zařízení (nebo z MIDI softwaru přes USB) a vyvolá Setlisty anebo presety následovně:

Vzdialené načitanie Setlistu

Z vašeho MIDI ovládacího zařízení vyšlete zprávu Bank Change CC32 (LSB) s hodnotou 0 (pro Setlist 1), 1 (pro Setlist 2) atd., následovanou zprávou Program Change (hodnota 0-127 pro presety 01A-32D) pro vyvolání požadovaného presetu z uvedeného Setlistu. [protected]

Načítanie presetu z aktualneho Setlistu

Z vašeho MIDI ovládacího zařízení vyšlete zprávu Program Change (hodnota 0-127 pro presety 01A-32D) pro vyvolání požadovaného presetu z aktuálního Setlistu.

Poznámka: Při výběru presetu pomocí hardwarových ovladačů na Helixu (ovladač PRESET, přepínače, PRESET ˄/˅, atd.) Helix automaticky vyšle MIDI zprávu Program Change odpovídající zvolenému presetu.

*

MIDI CC (zmena ovládania)

Helix má rezervované určité MIDI CC zprávy pro globální funkce; tyto CC nelze použít jako ovladače. Pokud se je pokusíte použít při rozpoznání, objeví se tato zpráva:

*

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *