Neural DSP Quad Cortex – Zápis presetu a Setlist

Zápis presetu 

neural-saving

Ak má predvoľba neuložené zmeny, názov predvoľby bude napísaný kurzívou*. Takže dávajte pozor a ak chcete aby ste svoje nastavenia – zmeny – úpravy zapísali, uskutočnite zápis a názov presetu bude následne zobrazený rovným písmom až kým v presete opäť nezmeníte nejaké nastavenie / nastavenia.

 

Klepnutím na tlačidlo „Uložiť“ v pravom hornom rohu (disketka) uložíte zmeny a okamžite prepíšete existujúcu predvoľbu. Môžete tiež použiť Hlavné menu (tri bodky) vpravo hore a klepnúť na „Uložiť ako…“ pre uloženie súpravy ako novej predvoľby.

 

Uložiť akoSave As“ je užitočné, ak ste upravili predvoľbu a chcete svoje zmeny uložiť ako novú predvoľbu, pretože klepnutím na ikonu uloženia prepíšete aktívnu predvoľbu vašimi úpravami.

 

Výrobné predvoľbyFactory presets – možno tiež upraviť a uložiť ako nové predvoľby v ktoromkoľvek z vašich Setlistov pomocou funkcie „Uložiť ako…“.

 

neural-saving2

 

V ponuke uloženia môžete svoju predvoľbu pomenovať, ako aj priradiť jej značky. Viaceré značky musia byť oddelené čiarkou a jednou medzerou medzi nimi.

 

neural-saving3

 

Klepnutím (change) zadáte zoznam Setlist, do ktorého chcete uložiť predvoľbu. Ak chcete vedieť, ako zdieľať predvoľbu, pozrite si časť Cortex Cloud.

Ako vytvotiťť Preset | Quad Cortex Video Manual

 

Setlist

Setlisty sú spôsob, akým Quad Cortex robí predvoľby neuveriteľne jednoduchým používaním a navigáciou. Setlist môže obsahovať 32 bánk s 8 presetmi a môžete vytvoriť10 Setlistov. Táto funkcia vám umožňuje kategorizovať vaše predvoľby podľa kapely, projektu, albumu alebo čohokoľvek iného!

 

neural-saving4

 

Ak chcete vytvoriť nový Setlist, klepnite na názov aktívnej predvoľby v hornej časti Mriežka, čím otvoríte adresár. Potom klepnite na tlačidlo „Nový zoznam“ v pravom hornom rohu. Pomenujte svoj Setlist a potom klepnite na „Vytvoriť“ v pravom dolnom rohu.

 

Ako používať Setlisty | Quad Cortex Video Manual

 

Štandardne sa predvoľby uložia do aktívneho Setlistu. Keď uložíte predvoľbu, máte možnosť určiť zoznam predvolieb, do ktorého chcete predvoľbu uložiť.

 

Ak chcete zmeniť aktívny Setlist, otvorte adresár, prejdite do Setlistu, ktorý by ste chceli aktivovať, a potom doň nahrajte predvoľbu klepnutím na jednu z bánk a potom na jednu z predvolieb vpravo.

 

Ak chcete odstrániť zoznam Setlist, kliknte naň, pridržíte ho a môžete následne presunúť myšou zo zoznamu Adresáre zariadení do pravého horného rohu obrazovky. Zobrazí sa dialógové okno s upozornením so žiadosťou o potvrdenie na dokončenie akcie.

DÔLEŽITÉ: Vymazaním Setlistu sa odstránia aj všetky predvoľby vo vnútri.

(strana 24 až 25 originálneho manuálu)

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *