Elektrické gitary – STAGG

Zvuková ukážka elektrickej gitary Stagg G-300 model ala SG Gibson – neupravený nástroj

*

Gitara Stagg G-300. Upravený dohmat, zapilované drážky v sedle, nastavené harmonické ladenie do oktáv, vymenené struny… Hrané cez PEAVEY Valveking-112 na CLEAN kanály cez Gerhat Preamp BOOST a VOX Satchurator.

*

——-

DEMO ukážka hry s elektrickou gitarou STAGG L-250 typovo ala Gibson LP – neupravený nástroj

*

STAGG L-250 – Surový nástroj z výroby som došteloval a urobil nasledovné úpravy: výmena strún za tvrdšie a kvalitnejšie, dotiahnutie skrutiek šneku ladiacich mechaník na hlave, zapilovanie drážiek na nultom pražci – sedle, zníženie kobylky pre lepší dohmat a dotiahnutie krku /torznej tyče krku/ pre zlepsenie rovnobežnosti, nastavenie výšky snímačov pod strunami… Hrané na kombe PEAVEY Valveking-112.

*

——-

DEMO ukážky hry s elektrickou gitarou STAGG L-350 typ Les Paul.

*

STAGG L-350 VS – upravený dohmat, zapilované drážky v sedle, nastavené harmonické ladenie do oktáv, vymenené struny. Hrané na kombe PEAVEY ValveKing-112, do ktorého je cez „thru bypas lištu“ pripojeny modul H&K Cream Machine + multiefekt Yamaha FX-500B.

*

——-

DEMO ukážka hry na gitaru STAGG L-300 TCH model typovo ako LP -neupravený nastroj

*

STAGG L-300 TCH – Upravený dohmat, zapilované drážky v sedle, nastavené harmonické ladenie do oktáv, vymenené struny… Hrané na kombe PEAVEY ValveKing-112, do ktorého je cez „thru bypas lištu“ pripojeny BOSS Turbo ditortion DS-2 (prvá časť ukážky) a modul H&K Cream Machine + multiefekt Yamaha FX-500B (druhá časť ukážky)

*

——-

DEMO ukážka hry na elektrickú gitaru STAGG L-400 WTH model Les Paul

*

STAGG L-400 WTH – Upravený dohmat, zapilované drážky v sedle, nastavené harmonické ladenie do oktáv, vymenené struny… Hrané na kombo PEAVEY Valveking-112, do ktorého je cez „thru bypas lištu“ pripojeny modul + H&K Cream Machine a Yamaha FX-500B (prvá časť ukážky) + BOSS CS-3 Compression Sustainor (druhá časť ukážky)


*

——-

Na stránke sa pracuje 🙂

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *