Neural Cortex Control

Originál článok na: https://neuraldsp.com/cortex-control

Cortex Control vám umožňuje bez námahy spravovať všetky funkcie a nastavenia vášho Quad Cortex v elegantnom a intuitívnom rozhraní pracovnej plochy.

Boot za pár sekúnd

Cortex Control sa spustí v priebehu niekoľkých sekúnd a okamžite synchronizuje aktuálny stav vášho Quad Cortex. Pokračujte tam, kde ste prestali, bez prerušenia vášho pracovného postupu.

Optimalizovaný pracovný tok

Intuitívne akcie myši a klávesové skratky zaisťujú, že ladenie parametrov, správa súborov, vykonávanie úloh a navigácia cez Cortex Control je hladká a efektívna.


 

Hromadné akcie

Skopírujte, lajkujte, nahrajte, stiahnite alebo odstráňte viacero predvolieb niekoľkými kliknutiami. Podobne môžete upravovať, nahrávať, sťahovať alebo mazať viacero neurónových snímok a IR naraz.

Lokálne zálohy

Cortex Control vám umožňuje vytvárať a spravovať lokálne zálohy vášho Quad Cortex priamo na vašom počítači. Môžete vytvoriť toľko lokálnych záloh, koľko potrebujete. Vďaka rýchlym akciám na premenovanie, aktualizáciu, odstraňovanie a vyvolávanie záloh je ich správa rýchla a jednoduchá.


 

Internet cez USB

Quad Cortex má prístup na internet pomocou kábla USB, pomocou ktorého je pripojený k počítaču. To zaisťuje neprerušovaný prístup na internet pre váš Quad Cortex bez ohľadu na dostupnosť Wi-Fi. Quad Cortex bude uprednostňovať internet cez USB, keď je Cortex Control otvorený.


 

Importujte IR

Pridávanie IR do vášho profilu Quad Cortex alebo Cortex Cloud je zjednodušené pomocou Cortex Control. Jednoducho otvorte svoju knižnicu IR a presuňte do nej svoje IR. IR budú okamžite dostupné na vašom Quad Cortex alebo Cortex Cloud účte, v závislosti od toho, do ktorej knižnice ich nahráte.


 

Živý tuner

Zostaňte naladení bez toho, aby ste museli otvárať ladičku. Živý tuner prepnete podržaním CMD/CTRL a kliknutím na tlačidlo tunera na paneli nástrojov.

Posluchové zariadenia

Kliknite na zariadenie na mriežke a potom kliknite na iné zariadenie v zozname zariadení, aby ste si ho vyskúšali. Opätovným kliknutím na skúšané zariadenie ho pridáte do mriežky a nahraďte načítané zariadenie alebo stlačením klávesu ESC zrušte zmenu.


 

Vytvárajte neurónové snímky (neural captures)

Celý proces vytvárania neurónových zachytení je možné dokončiť aj na Cortex Control.

Požiadavky na OS

porovnanie processorov: https://versus.com/en/intel-core-i3-10110u-vs-intel-core-i3-4130


 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *