Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia 8/2020

Zmeny časov doručenia objednávok úrovne 1.

Preklad a doplnenie článku:

https://neuraldsp.com/news/changes-to-tier-1-delivery-times-august-2020-quad-cortex-update

 

neural-backpanel2

 

V Neural DSP to bolo niekoľko šialených mesiacov! Vynaložili sme maximálne úsilie, aby sme Quad Cortex dodali včas a od našej poslednej aktualizácie v máji došlo k vynikajúcemu vývoju. Skôr než sa do nich ponoríme, mali by ste si uvedomiť niekoľko vecí:

 

Predobjednávky Quad Cortex úrovne 1 sú, žiaľ, oneskorené. Platby sme chceli začať vyberať začiatkom septembra s doručením do konca septembra. COVID-19 zaviedol niektoré výrobné oneskorenia mimo našu kontrolu, v dôsledku čoho sme nedostali komponenty včas, aby sme mohli zostaviť a otestovať dostatok jednotiek na septembrovú dodávku.

 

Náš čas je plne odhodlaný zabezpečiť, aby naše montážne tímy a tímy na zabezpečenie kvality dosiahli plnú kapacitu čo najskôr, zatiaľ čo náš softvérový tím neustále testuje a implementuje nové funkcie pripravené na spustenie.

 

Očakávame, že budeme môcť prijať plnú platbu za predobjednávky úrovne 1 na konci októbra a odoslať jednotky do polovice novembra.

 

Usilovne pracujeme na tom, aby sme zaistili, že predobjednávky úrovne 2 nebudú oneskorené. O tejto situácii budeme pravidelne informovať.

 

Nie ste si istí, v ktorej vrstve je vaša predobjednávka? Skontrolujte si stránku so stavom objednávky tak, že prejdete na stránku svojho účtu a kliknete na „Zobraziť stav“ vo vašej predobjednávke Quad Cortex. Vaša úroveň predobjednávky je zobrazená vpravo.

 

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a chápeme, aké frustrujúce je neprijať niečo, keď očakávate. Ak máte otázky alebo obavy týkajúce sa vašej objednávky, pošlite e-mail

support@neuraldsp.com

Read the August 2020 development update here

 

Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia 8/2020

Od našej poslednej vývojovej aktualizácie sme urobili niekoľko vynikajúcich vylepšení Quad Cortex! Nezabudnite to často kontrolovať, pretože máme v úmysle vydať novú aktualizáciu vývoja každý týždeň.

Neural Capture

Neural Capture sa neustále zlepšuje. Vytvorili sme stovky záberov a výkon a výsledky sú ešte lepšie, ako sme očakávali! Dúfame, že v najbližších týždňoch o tom zverejníme video. Vylepšili sme editor parametrov, ktorý umožňuje upravovať snímky ihneď po ich vytvorení.

aug2020-capture

Tuner – Ladička

Vieme, ako naši používatelia milujú tuner! Urobili sme niekoľko vylepšení pre lepšiu viditeľnosť pri používaní tunera a postavení nad zariadením.

aug2020-tuner

 

Stomp + Rotary Actuators

Nožné spínače sú teraz zvlnené pre lepšiu priľnavosť pri otáčaní.

aug2020-actuators

MIDI

Teraz môžeme detekovať a odosielať správy MIDI a na stránku Nastavenia sme pridali viacero nastavení MIDI. Expression pedále a nožné spínače QC možno naprogramovať na odosielanie správ CC, CC Toggle a PC. Je možné naprogramovať aj správy „On Preset Load“, ktoré vám umožnia konfigurovať viacero MIDI parametrov v On Load Matrix.

aug2020-midi

 

CPU Monitor

K dispozícii je monitor CPU, ktorý zobrazuje spotrebu CPU pre aktívny signálový reťazec v reálnom čase.

aug2020-cpu

 

Default Parameters – Predvolené parametre

Zjednodušili sme nastavenie predvolených parametrov pre akýkoľvek blok, takže keď vytvoríte nové signálne reťazce, vaše predvolené nastavenia pre pridané bloky sa zapamätajú a použijú.

aug2020-defaultparameters

 

Expression pedals

Výrazové pedály môžete priradiť ľubovoľnému parametru. Ak tak urobíte, parameter sa označí a zmení sa jeho farba pre ľahkú identifikáciu.

aug2020-expressionpedals

 

Mixers & Splitters

Máme podrobné parametre pre mixéry a rozdeľovače, ktoré umožňujú prepínanie medzi typmi, tlačidlá skratiek pre rýchle rozdeľovanie a rýchle zapínanie/vypínanie.
aug2020-splitters


Ďalšie vylepšenia

Náš dotykový displej sme vymenili za ešte lepší komponent. Nová obrazovka je ešte robustnejšia a obsahuje zosilnený dotykový senzorový panel. Teraz sa zameriavame na rozširovanie virtuálnych zariadení, implementáciu cloudových funkcií a opravy chýb.

Photos by @maxtaylorgrant

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *