Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia 8.3.2021

Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia 8.3.2021

Preklad a doplenie článku: https://neuraldsp.com/news/quad-cortex-development-update-march-8th

 

 

Quad Cortex Development Update - March 8th

 

 

S potešením oznamujeme, že sa blížime ku koncu vývojovej a testovacej fázy kandidátskej verzie CorOS (1.0.0). Na testovanie ho už nasadzujeme do zostavených jednotiek.

Quad Cortex, ktorý dostanete, bude plne funkčný a pred použitím si nebude vyžadovať aktualizáciu. Urobili sme všetky prípravy, aby ste mohli rozbaliť a hrať. Ako už bolo povedané, dôrazne vám odporúčame aktualizovať hneď, ako dostanete svoj Quad Cortex.

Náš posledný záťažový test Cortex Cloud sa uskutoční tento týždeň po niekoľkých významných aktualizáciách Cortex Mobile. Bezplatná aplikácia bude k dispozícii pre zariadenia so systémom iOS a Android, keď začneme dodávať.

Naša stratégia prepravy je nasledovná. Všetci zákazníci na úrovni 1 dostanú e-mail so žiadosťou o konečnú platbu za ich Quad Cortex, potom zákazníci na úrovni 2 dostanú svoj e-mail. Zásielky rozdelíme do dávok:

Dávka 1 = Tier 1 Europe & UK.
Dávka 2 = Tier 1 zvyšok sveta.
Dávka 3 = Tier 2 Europe & UK.
Dávka 4 = Tier 2 zvyšok sveta.

Vykonali sme komplexné testovanie a vieme, že systém je mimoriadne solídny. Aj keď neočakávame žiadne problémy, rozhodli sme sa doručiť najskôr zákazníkom najbližšie k nám, aby sme dostali okamžitú spätnú väzbu pred odoslaním do celého sveta.

Oneskorená platba môže viesť k tomu, že sa presuniete na neskoršiu dávku zásielok. Čas medzi dávkami bude pravdepodobne 2-3 dni. Platby by sme mohli začať žiadať už od pondelka 15. marca, pričom zákazníkom v sérii 1 budú ich kontroly kvality odoslané do 5 pracovných dní od platby.

Musíme zopakovať, že Neural DSP nezodpovedá za žiadne clá ani dane, ktoré vám vzniknú pri preberaní vašej jednotky. Každému zákazníkovi poskytujeme bezplatnú dopravu, ale akékoľvek dodatočné poplatky sú vašou zodpovednosťou.

Ak máte nejaké otázky, kontaktujte náš tím podpory na adrese support@neuraldsp.com.

Nemôžeme sa dočkať, až uvidíte, čo sme pre vás pripravili.
 

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *