Neural DSP Quad Cortex – Cortex Cloud (web)

V tomto príspevku nájdete preklad a doplnenie originálneho článku Neural DSP Quad Cortex – Cortex Cloud (web).

 

Neural DSP Quad Cortex – Cortex Cloud (web)

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/cortex-cloud-web-is-now-available

 

Cortex Cloud (web) is now available

 

S potešením oznamujeme, že webová verzia Cortex Cloud je teraz k dispozícii na adrese neuraldsp.com/cloud.

Cortex Cloud (web) vám umožňuje vyhľadávať, objavovať, označovať hviezdičkou a spravovať predvoľby a zachytenia na Cortex Cloud podobne ako v Cortex Mobile. Jednoducho sa prihláste pomocou svojho existujúceho účtu Neural DSP.

Váš profil a položky môžete spravovať kliknutím na svoj avatar (vpravo hore) a potom kliknutím na „Môj profil“. Tu môžete upraviť podrobnosti svojich predvolieb a snímok, ako aj spravovať ich nastavenia ochrany osobných údajov.

Kliknite na tlačidlo zdieľania na Preset alebo Capture, ak chcete zdieľať so svojimi priateľmi v Cortex Cloud, alebo kliknite na ikonu reťaze a skopírujte URL na zdieľanie na sociálnych médiách alebo inde.

Veľký dôraz na Cortex Cloud (web) bol zameraný na poskytovanie vynikajúcej používateľskej skúsenosti pre všetkých používateľov. Webová stránka podporuje širokú škálu asistenčných technológií; Na navigáciu je možné použiť klávesnicu a čítačky obrazovky. Web je tiež plne responzívny, podporuje neštandardné obrazovky a rozloženia. Ak nemáte aplikáciu Cortex Mobile, stránka bude na mobilnom zariadení fungovať perfektne.

Vývoj Cortex Cloud (web) bude pokračovať súbežne s Cortex Mobile a tešíme sa na pridávanie nových funkcií v budúcnosti. Ak máte nejaké otázky, neváhajte kontaktovať support@neuraldsp.com.

 

mac12

 

Predvoľby môžu byť označené hviezdičkou a zdieľané na Cortex Cloud (web)

 

mac11

 

Položky môžete zdieľať so svojimi priateľmi alebo môžete skopírovať adresu URL a zdieľať ich na sociálnych sieťach alebo inde.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *