Neural DSP Quad Cortex – Cortex Mobile 1.3.0

V tomto príspevku nájdete preklad a doplnenie originálneho článku Neural DSP Quad Cortex – Cortex Mobile 1.3.0.

Neural DSP Quad Cortex – Cortex Mobile 1.3.0

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/cortex-mobile-1-3-0-is-now-available

Cortex Mobile 1.3.0 is now available

Cortex Mobile 1.3.0 je teraz k dispozícii na App Store a Google Play.

Verzia 1.3.0 prináša novú domovskú stránku a úplne prepracované vyhľadávanie spolu s mnohými ďalšími zmenami a opravami chýb.

Denník zmien

Pridané

Domov. Karta „Domov“ je nová predvolená úvodná obrazovka aplikácie, ktorá zobrazuje prepracovanú sekciu Tipy zamestnancov, najnovšie predvoľby a zábery, ako aj nových a odporúčaných používateľov. Dvojitým klepnutím na tlačidlo Domov sa dostanete späť na domovskú obrazovku.

Prejdením prstom sa vrátite späť. Teraz môžete na zariadeniach iOS namiesto použitia tlačidla „Späť“ prejsť prstom doprava po obrazovke.

Zmenené

Vyhľadávanie bolo prepracované.

Nové vyhľadávanie zobrazí najlepšie výsledky pre každú kategóriu (Predvoľby, Zachytenia a Používatelia).

Pomocou tlačidiel v hornej časti môžete prepínať medzi kategóriami výsledkov: Všetky, Predvoľby, Zachytenia alebo Používatelia.

Stránka s výsledkami vyhľadávania zobrazuje celkový počet hviezdičiek vedľa každej predvoľby alebo snímky.

Výsledky vyhľadávania je možné filtrovať podľa relevantnosti, popularity alebo chronologicky pomocou možností filtra v pravej hornej časti stránky s výsledkami.

Predchádzajúce vyhľadávania sa zobrazia po klepnutí na panel vyhľadávania. Históriu vyhľadávania môžete vymazať klepnutím na tlačidlo „Vymazať históriu vyhľadávania“.

Vložením priameho odkazu do vyhľadávacieho panela sa otvorí zamýšľaná predvoľba/zachytenie/používateľ.

Sekcia Staff Picks bola prebudovaná tak, aby zahŕňala kurátorské zoznamy predvolieb a záberov. Vráťte sa sem pravidelne a objavte nový obsah!

Tlačidlo Zdieľať bolo presunuté tak, aby sa zobrazovalo napravo od tlačidla kontextovej ponuky v pravom hornom rohu obrazovky na všetkých stránkach, na ktorých môžete použiť funkciu zdieľania.

Z aplikácie boli odstránené hodnotenia Páči sa mi a všetko filtrovanie súvisiace s popularitou je teraz založené na hviezdičkách.

Niekoľko menších vylepšení backendu a používateľského rozhrania.

Opravené

Používatelia už nemôžu označiť svoje vlastné predvoľby alebo snímky hviezdičkou. Teraz je možné navštíviť profil používateľa priamo zo stránky s výsledkami vyhľadávania.

Tlačidlo „Sledovať“ sa už nezobrazuje vo vašom vlastnom profile, keď sa do vášho profilu dostanete prostredníctvom predvoľby alebo zachytenia zobrazeného vo výsledkoch vyhľadávania.

Rýchly návrat do profilu po odstránení predvoľby alebo zachytenia už neobnoví odstránenú položku.

Tlačidlo Share už neprekrýva dlhé názvy predvolieb/zachytení. S výsledkami vyhľadávania, ku ktorým sa dostanete klepnutím na značku priradenú k predvoľbe alebo záznamu vo vašich profiloch, je teraz možné správne pracovať.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *