Neural DSP Quad Cortex – CorOS 1.2.1

V tomto príspevku nájdete preklad a doplnenie originálneho článku k Neural DSP Quad Cortex – CorOS 1.2.1 je k dispozícii

Neural DSP Quad Cortex – CorOS 1.2.1 je k dispozícii

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/coros-1-2-1-is-now-available

CorOS 1.2.1 is now available


CorOS 1.2.1 je teraz k dispozícii. Stiahnite si ho cez Nastavenia > Možnosti zariadenia > Aktualizácie zariadenia (Settings > Device Options > Device Updates) na Quad Cortex po pripojení k Wi-Fi. Pred aktualizáciou firmvéru odporúčame vytvoriť zálohu.

Denník zmien
Opravené

Problém, pri ktorom by sa po dokončení neurónového snímania objavil neočakávaný šum.

Niekoľko vylepšení výkonu zvuku cez USB.

Problém, pri ktorom by Quad Cortex zamrzol po odpojení expression pedálu, keď je otvorený editor modelov a expression pedál je priradený k parametru bypass vynechaného bloku Neural Capture.

Problém, pri ktorom by MIDI ovládanie priradenia výrazov nefungovalo bez kábla zapojeného do konektora expression pedálu.

Problém, pri ktorom by tuner reagoval pomaly pri použití bezprostredne po spustení pred úpravou základnej frekvencie.

Problém, pri ktorom nie sú v rozbaľovacej ponuke IR uvedené názvy mikrofónov z výroby po načítaní vlastných IR a nastavení predvolených hodnôt parametrov pre blok kabíny.

Problém, kedy tlačidlo „Unassign from Scene“ nefungovalo správne pri otváraní editora modelov pre zariadenie z mriežky, keď je editor modelov už otvorený.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *