Neural DSP Quad Cortex – harmonogram predobjednávok

Neural DSP Quad Cortex – harmonogram predobjednávok

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/quad-cortex-pre-order-shipping-schedule

 

 

Vážení zákazníci,

Teraz vám píšem s našimi aktuálnymi očakávaniami ohľadom finálneho vývoja a expedície. To je miesto, kde očakávame, že budeme, ak budeme pokračovať v našom súčasnom tempe pokroku. Sú to tiež informácie, ktoré boli oznámené obchodníkom, takže majú očakávania, kedy môžu odoslať svoje objednávky.

Dúfame, že platby za predobjednávky začneme prijímať v polovici marca 2021 za odoslanie do konca marca 2021. Krátko nato tiež očakávame, že do konca marca 2021 pošleme zásoby obchodníkom, aby ich mohli splniť svojim zákazníkom.

Ako sme sľúbili, zákazníci, ktorí si predobjednali priamo u nás, majú možnosť najskôr zaplatiť a získať svoj Quad Cortex. Keďže sa však výrazne oneskorujeme, čas medzi úrovňou 1, úrovňou 2 a splnením predobjednávky predajcu môže byť výrazne kratší, ako sme pôvodne zamýšľali. Všetkých priamych predobjednávkových zákazníkov vopred upozorníme, počnúc úrovňou 1, s informáciami o tom, kedy očakávame platbu, aby sme zabezpečili čo najrýchlejšie vybavenie objednávky.

Zatiaľ čo testujeme a riešime niekoľko nedoriešených vecí na Quad Cortex, tieto dátumy sa stále môžu zmeniť. Robíme všetko pre to, aby sa tak nestalo.

Našu stránku s najčastejšími otázkami o Quad Cortex budeme priebežne aktualizovať s aktuálnym očakávaným dátumom odoslania a každý týždeň vám pošleme e-mail, aby sme vás informovali o našom pokroku, a to aj v prípade, že nie je možné nahlásiť nič nové.

Ak by ste o tom chceli ďalej diskutovať, neváhajte a pošlite e-mail nášmu tímu podpory na adresu support@neuraldsp.com

Ďakujeme, že ste s nami.

S priateľským pozdravom,

Doug Castro – generálny riaditeľ

 

neural-fact-library

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *