Neural DSP Quad Cortex – je tu

Neural DSP Quad Cortex – je tu

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/quad-cortex-is-here

 

https://mojagitara.com/wp-content/uploads/2022/01/neural-z-boku-off.jpg


Deň je konečne tu. Quad Cortex sa odosiela. Zákazníci, ktorí si u nás pred-objednali ešte v januári 2020, už dostávajú svoje jednotky a ako píšem, náš montážny tím testuje a balí objednávky pripravené na ďalšiu dávku zásielok.

Nasledujúcich pár týždňov strávime plnením všetkých našich nevybavených objednávok, a to ako pre priamych pred-objednávkových zákazníkov, tak aj pre našu neuveriteľnú sieť globálnych predajcov, aby ste čo najskôr mohli dostať Quad Cortex do svojich rúk.

Cortex Mobile je celosvetovo dostupný v App Store a Google Play. Môžete sa prihlásiť pomocou svojho účtu Neural DSP, ak ho už máte. Vaše používateľské meno bude náhodné, preto si pri prihlásení vytvorte nové. Na používanie aplikácie nepotrebujete svoj Quad Cortex.

Pozývam vás, aby ste si prezreli naše komunitné fóra, aby ste navrhli funkcie, pripojili sa k nášmu Discordu, aby ste mohli chatovať s ostatnými používateľmi, a pozrite si oficiálnu Facebookovú skupinu vlastníkov Quad Cortex.
V posledných rokoch to bola šialená cesta. Toto otestovalo naše schopnosti, vynaliezavosť a vytrvalosť spôsobmi, aké sme si nikdy nedokázali predstaviť. Vidieť, ako prví majitelia dostávajú svoje zariadenia Neural DSP Quad Cortex a tak si ich užívajú, je neskutočný a vznešený zážitok po tom, čo toho toľko prežili.

Ak ste si predobjednali u nás alebo v našej sieti predajcov, alebo ak ste si dokonca kúpili plugin, nemôžem vám v mene celého tímu Neural DSP dostatočne poďakovať. Každá jedna dobrá vec, ktorú máme a ktorú kedy urobíme, je vaša rovnako ako naša, pretože bez vás by nezáležalo na žiadnej námahe a obetovaní.

Najlepšie na tom je, že bez ohľadu na to, akí sme hrdí a akí šťastní môžete byť s Quad Cortex, toto je len začiatok! Sme na úplne prvom kroku na celoživotnej ceste k vytvoreniu najväčšej kreatívnej platformy pre hudobníkov všetkých čias.


S priateľským pozdravom,
Doug Castro a tím Neural DSP

 

Quad Cortex is here

 

Podobné články

One Comment

Comments are closed.