|

HOTONE AMPERO – Amp modeling + gitarový multiefekt

Ampero je gitarový multiefekt z produkcie ázijskej značky Hotone, ktorý s prehľadom dokáže nahradiť celý gitarový rig. Ponúka 242 gitarových efektov z databázy XTOMP (64 moduláciou aparátov, 60 simulácií kabinetov, viac ako 100 zvukov známych pedálových efektov, pôvodné designy Hotone, simulácia zvukov akustických gitár a simulácie mikrofónov a ich nastavenie), 198 presetov (99 továrenských, 99 užívateľských), zabudovaný bicie automat so stovkou rytmických patternov, Looper s kapacitou 100 sekúnd nahrávacieho času v mono režime (50 sekúnd v stereu) a integrovaný expression pedál.
*
Hotone AMPERO - vrchný náhľad
Vďaka troj-polohovému prepínaču electric / acoustic / FX vstupného signálu možno multiefekt používať nielen s elektrickými gitarami a basgitary, ale aj elektroakustickými gitarami alebo klávesovými nástrojmi. Jednoduché užívateľské rozhranie so štyrmi footswitchmi, tromi knobmi a štvor-palcovým dotykovým displayom vám umožní rýchlo a jednoducho editovať a organizovať jednotlivé patche – už žiadne poskakovanie okolo rozmerných pedalboardu.
Hotone AMPERO - zadný náhľad
V rámci efektového reťazca môžete používať až deväť efektových modulov simultánne. Kvalitu zvuku zaručujú 24-bit A / D / A prevodníky, duálny DSP procesor a modelingovej technológie CDCM, tj. Comprehensive Dynamic Circuit Modeling, a F.I.R.E. ((Field Impulse Response Enhancement), ktoré na rozdiel od fixne nastavených modelingových algoritmov reagujú na každú zmenu v obvode. V rámci I / O Hotone ponúka symetrický XLR aj nesymetrický jack 6,3 mm stereo výstup z multiefektu, vstup pre externý expression pedál, Aux In vstup, výstup do slúchadiel, vstup pre MIDI kontrolér a USB port pre prepojenie s DAW vo vašom počítači / notebooku.  Šasi multiefektu je zhotovené z hliníka. Na napájanie slúži pribalený 18V adaptér.
*
*
Hotone AMPERO - funkcie
*
*
ŠPECIFIKÁCIA:
Typ: Multiefekt Ovládanie: 4x FS, 1x Volume, 1x Menu / Value, 3x Quick Access knob, 1x Expression Vstupy: 1x Mono, 1x Expression, 1x MIDI IN, 1x Aux In Výstupy: 2x Mono (Stereo), 2x XLR, 1x Headphones 3,5 mm TRS, 1x USB Počet efektov: 242 Počet presetov: 198 MIDI: Áno USB: Áno Adaptér Súčasti: Áno Rozmery: 320mm (W) x 147mm (D) x 46mm (H) Hmotnosť: 1,408 kg Krajina výroby: Čína.
*
 *
Tu si môžete stiahnúť Factory presety (fabrické patche) HOTONE AMPERO v PDF:
 *
V tabuľke som označil aj doporučené polohy snímačov a vhodnosť zvuku, pričom Cl = Clean (čistý), CR1 = Crunch1 (jemne nabudený), CR2 = Crunch2 (stredne nabudený), CR3 = Crunch3 (hutný skreslený, vhodný na power akordy) a So = Solo (vhodný na sólové pasáže). Sú to ale len moje postrehy a doporučenia.
*
strana 2
strana 3
*
Na článku sa pracuje 🙂

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *