Line6 HELIX – Impulzná odozva

Impulzná odozva sú matematické funkcie reprezentujúcie sonické meranie určitého audio systému (u Helixu, kombinácia reproduktorových kabinetov – reproboxov a mikrofónov). Helix môže uložiť až 128 IR custom.

Načítání vlastních IR

Načítání vlastních impulsních odezev vyžaduje připojení k aplikaci Helix na vašem počítači Mac® nebo Windows®. Aplikace Helix je volně dostupná na line6.com/software.

  1. Připojte Helix k počítači přes USB a otevřete aplikaci Helix.
  2. Klikněte na záložku Impulses.
  3. Přetáhněte jeden nebo více souborů IR z pracovní plochy nebo jakéhokoliv okna Prohlížeče přímo do seznamu Impulses v aplikaci Helix. Aplikace Helix aktualizuje seznam hardwarových IR automaticky. Helix může načíst a uložit až 128 IR souborů. Podporovány jsou IR soubory .wav, 48kHZ, mono.

    Poznámka: IR umí použít mono IR soubor s délkou až 2048 vzorků. Po načtení Helix automaticky zkrátí (nebo prodlouží) všechny IR soubory na 2048 vzorků, ale můžete si také zvolit méně DSP náročné verze s 1024 vzorky v seznamu Model. Případně můžete také načíst stereo .wav IR soubor, IR Manager pak použije pouze levý kanál.

    DŮLEŽITÉ! IR bloky odpovídají IR číslu, ne samotnému IR souboru. Například, pokud omylem smažete nebo nahradíte „IR 12“ z aplikace Helix, ovlivní to všechny presety obsahující IR bloky se zvoleným „IR 12“.

    *

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *