Line6 – AMP + CAB simulátor aparátu a reproboxu

Bloky Amp+Cab sú výhodné tiým, že keď zvolíte model zosilňovača (Amp), je mu automaticky zvolený najvhodnější kabinet (Cab).

Pro změnu modelu zesilovače v bloku Amp+Cab, stiskněte opakovaně <PAGE, dokud není ikona zesilovače bílá, pak stiskněte joystick. Pro změnu modelu kabinetu v bloku Amp+Cab, stiskněte opakovaně PAGE>, dokud není ikona kabinetu bílá, pak stiskněte joystick.

První stránka parametrů bloku Amp+Cab je nazývána „tonestack“ a představuje knoby, které byste viděli na skutečném panelu zesilovače:

ZKRATKA: Stiskněte symbol zosíku, pro rychlý výběr bloku Amp+Cab, Amp nebo Preamp a pro přístup k tonestack parametrům (Gain, Bass, Mid, Treble atd.). Pokud preset obsahuje více těchto bloků, opakovaným stiskem procházíte mezi stránkami parametrů těchto bloků.

Tonestack a další parametry zesilovačů, které najdete na podstránkách, se mohou lišit podle zvoleného modelu zesilovače.

Amp – Bloky Amp jsou identické s bloky Amp+Cab, s výjimkou toho, že neobsahují kabinety.

Preamp – K dispozici také máte kompletní sadu preamp verzí všech modelů zesilovačů, které nabízejí pouze zvuk předzesilovače, což doporučujeme používat, pokud zasíláte signál z Helixu do externího zesilovače (ať již přes 1/4″ do tradičního zesilovače nebo přes L6 LINK do Line6 DT25 nebo DT50).

 

Bloky předzesilovačů vyžadují méně DSP než bloky zesilovačů.

Cab – K dispozici máte dvě verze bloků Cab – Single a Dual. Zcela nepřekvapivě, duální bloky kabinetů vyžadují dvojnásobek DSP oproti blokům jednotlivým.

Pro změnu prvního modelu kabinetu v bloku Cab>Dual, stiskněte opakovaně <PAGE, dokud není ikona levého kabinetu bílá, pak stiskněte joystick. Pro změnu druhého modelu kabinetu v bloku Cab>Dual, stiskněte opakovaně PAGE>, dokud není ikona pravého kabinetu bílá, pak stiskněte joystick.

Nie menej dôležité je to, ako a čím je zvuk (simulovaného) komba snímaný, akým mikrofónom, s akého miesta a pod akým uhlom. HELIX má množstvo možností:

*

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *