Neural DSP Quad Cortex – novembrová aktualizácia

Novembrová aktualizácia vývoja Quad Cortex

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/quad-cortex-november-development-update

Vážení zákazníci, Dnes oznamujeme krátke oneskorenie dodávky Quad Cortex, čo ovplyvní aj predobjednávkových zákazníkov a globálnu dostupnosť predajcov. Z prvej ruky vieme, aké sklamanie a frustrujúce oneskorenia môžu byť. Na Quad Cortex neúnavne pracujeme takmer tri roky – odkedy sme založili Neural DSP. Všetko, čo sme urobili, každý pozoruhodný človek, ktorého sme naverbovali, každý spustený softvérový produkt, každá dohoda, každé zvýšenie stropu a podujatie, na ktorom sme sa zúčastnili, sme urobili s jediným cieľom vytvoriť Quad Cortex.

 

neural-backpanel

 

Verte nám, keď hovoríme: nikto nechce dodávať Quad Cortex viac ako my. S miliónmi investovanými do výskumu, vývoja a výroby vieme, že sme neuveriteľne blízko k cieľovej čiare. Stále však musíme prejsť poslednou míľou, aby sme sa uistili, že všetko je fantastické, aby ste dostali produkt, o ktorom ste snívali, a aby všetko, čo sme obetovali a riskovali, stálo za to. Naša výrobná linka kompletne zmontovala všetky predobjednávkové jednotky v Helsinkách. Surovina na splnenie požiadaviek predajcu je na sklade a v súčasnosti sa spracováva podľa plánu.

 

 

neural-frontslant-off

 

 

Okrem toho sme vytvorili viac ako 300 továrenských neurónových snímok, ktoré zahrnieme do Quad Cortex. Tieto nevyužijú sloty adresovateľné používateľom. Pridali sme aj cloudové zálohy, funkcie zdieľania, IR načítanie a mnoho ďalšieho. V auguste sme dokončili kolo financovania na rozšírenie operácií, čo nám umožnilo urobiť ešte viac s ekosystémami Cortex a pluginmi. Okrem rozsiahlej továrenskej knižnice Neural Captures sme takmer dokončili portovanie všetkých virtuálnych zariadení. Stále pracujeme na niektorých modeloch basov, ale očakávame, že ich budeme mať hotové do uvedenia na trh. V súčasnosti hĺbkovo testujeme a optimalizujeme:

 

Prednastavený čas načítania: Výrazne sme to zlepšili optimalizáciou komunikácie medzi oboma SoC, čo bolo v tejto fáze zásadné prepracovanie, ale zvýšenie výkonu stálo za to. USB audio: Toto je dobre tvarované. V súčasnosti testujeme kompatibilitu medzi rôznymi systémami a zabezpečujeme, aby výkon (rýchlosť) zodpovedal našim štandardom.

 

Cloud: Funkcie cloudu sú plne implementované, ale na zabezpečenie stability ich intenzívne testujeme. To zahŕňa všetko od zálohovania až po IR nahrávanie a zdieľanie predvolieb/zachytení. Spolupráca je veľkou súčasťou našej vízie a tieto testy sa vzťahujú na Quad Cortex, webové a mobilné platformy.

 

Celkovo máme viac ako 60 ľudí, ktorí pracujú tak tvrdo, ako je len možné, na rôznych aspektoch Quad Cortex. Funkcie sú kompletné okrem vyššie uvedených komponentov, ktoré testujeme a optimalizujeme.

 

Teraz sme neuveriteľne blízko ku koncu a v našich srdciach vieme, že je lepšie rozhodnúť sa venovať toľko času, koľko je potrebné, aby sme vám dodali vynikajúci produkt. Diabol je v detailoch a my sa pred odoslaním ubezpečujeme, že všetko je ohromujúce.

 

Čoskoro vás budeme kontaktovať, aby sme potvrdili vaše dodacie údaje. Garantujeme, že zákazníci, ktorí si predobjednajú zásielku, dostanú zásielku skôr, ako bude dostupná u globálneho predajcu.

 

Ak by ste o tom chceli ďalej diskutovať, neváhajte a pošlite e-mail nášmu tímu podpory na adresu support@neuraldsp.com Nemôžeme sa dočkať, až uvidíte, na čom pracujeme.

Doug Castro, Francisco Cresp a tím Neural DSP.

 

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *