Recording – domáce nahrávanie

Táto sekcia ponúka informácie a videa k problematike domáceho nahrávania, programy, handy recordery, domáce štúdia a podobne.

Chcete si doma zriadiť malé nahrávacie štúdio? Alebo aspoň chcete mať možnosť nahrať sám seba do počítača aspoň v nejakej štandardnej kvalite? Ak áno je viacero ciest a možností, podľa toho do akej kvality chcete ísť, resp. aký je váš finančný rozpočet na túto vec.

Na téme sa pracuje, zatiaľ doporučujem tento článok: Domáce štúdio pre začiatočníkov

Jednou z najjednoduchších ciest (a finančne nie náročnou) je zakúpiť si handy recordér a nahrávať za pomoci neho (napr. ZOOM H1 kúpite už v cene niekde okolo 90 – 100 EUR).

Inštruktážne video k handy recorderu „ZOOM H-2n“
*

*

Inštruktážne video k handy recorderu „ZOOM H-1“

ZOOM H1 zakúpite tu!

*

*

*

Inštruktážne video k domácemu štúdiu „ZOOM R-24“

*

*
HUDOBNÝ NÁSTROJ s.r.o - Poštová 1661/2, 921 01 Piešťany, info@hudobnynastroj.sk +421 903 718 279, Skype (nick) majo1959 / Pri kúpe gitary u nás vám nástroj nielen skontrolujeme, ale aj nastavíme optimálny dohmat - poskytujeme poradenstvo a servis.
Spoločnosť HUDOBNÝ NÁSTROJ s.r.o. sa zaoberá predajom hudobných nástrojov, aparatúr, príslušenstva a doplnkov. Okrem toho poskytujeme poradenstvo pri zostavovaní aparatúr pre muzikantov ale aj kapely (ozvučenie, PA systémy atd...)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*