|

Kemper Profiler Stage – Cabinet (reprobox)

V tejto časti pokračujeme popisom sekcie CABINET. Stlačením tlačidla „CABINET“ vstúpite do modulu „CABINET“. Môžete voľne kombinovať reproboxy a zosilňovače rôznych profilov a vytvárať tak nové STACKY.

Sekcia „CABINET“ má tri parametre, ktorými je možné upravovať zvukovú charakteristiku virtuálneho reproboxu – High Shift, Low Shift a Character.

High Shift a Low Shift parametre ovplivňujú charakteristické formáty PROFILOV reproboxu, čím simulujú zmenu v ich veľkosti.

High Shift” spôsobí, že väčšie formáty budú viac prominentné.

Low Shiftuprednostní nižšie frekvencie zvuku.

Character“ – Tento parameter použite pre zmenu celkového charakteru cabinetu – reproboxu.

Otočením jemného tlačítka doprava zvýšite peaky a notche vo frekvenčnej krivke. Týmto zvýrazníte charakter reproboxu a môže se stať, že cabinet bude znieť príliš výrazne pri extrémnych hodnotách.

Otočením parametru doľava potlačíte rozdiely mezi peaky a notchmi v krivke frekvenčnej odozvy a charakter reproboxu bude plochší. Smerom k pozícii úplne vľavo dosiahnete zvuk, ktorý bude pripomínať analógové simulácie reproboxov (ktoré majú často veľmi jednoduchou frekvenčnú odozvu a nevýrazný charakter).

Pure Cabinet (čistá reproduktorová bedňa) – Parameter Pure Cabinet je k dispozícii v module Cabinet a na výstupnej sekcii. Pre viac info čítajte popis Pure Cabinet (čistá reproduktorová bedňa) v kapitole Výstupná sekcia.

*

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *