Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia – dodacie lehoty – clo

Bezplatná doprava, dodacie lehoty, dovozné clo – aktualizácia Quad Cortex

Preklad a doplnenie článku:

https://neuraldsp.com/news/free-shipping-delivery-times-import-duties-quad-cortex-update

 

Ďakujeme za fantastickú odpoveď na včerajšie oznámenie nášho globálneho predajcu! Neúnavne pracujeme na tom, aby sme tento rok priniesli svetu Quad Cortex.

Ak máte po prečítaní tejto aktualizácie nejaké otázky, pošlite e-mail nášmu tímu podpory na adresu support@neuraldsp.com a oni vám odpovedia hneď, ako to bude možné.

 
 

neural-frontslant-off

 

Doprava zdarma pre všetky predobjednávky Quad Cortex

Ako poďakovanie za predobjednávku a s cieľom poskytnúť vám čo najlepší zážitok sme sa rozhodli ponúknuť bezplatnú dopravu všetkým zákazníkom, ktorí si predobjednajú po celom svete. UPS odošle Quad Cortex a my sa postaráme o účet. Naše zmluvné podmienky predobjednávky a FAQ Quad Cortex budú aktualizované, aby to odrážali.

 

Dodacie lehoty

 

Chceme veľmi jasne povedať, že predobjednávkové jednotky úrovne 1 a úrovne 2 sú jednotky, ktoré staviame ako prvé. Zákazníci, ktorí si u nás predobjednali, sú našou najvyššou prioritou. Keď bude váš Quad Cortex pripravený na odoslanie, dostanete e-mail so žiadosťou o zostávajúcu platbu. Po prijatí platby bude váš Quad Cortex odoslaný prostredníctvom UPS a bude s vami do 5 pracovných dní (a zvyčajne oveľa menej).

 

To znamená, že zákazníci úrovne 1 a úrovne 2 dostanú svoj Quad Cortex skôr, ako budú k dispozícii u predajcov.
Jediným prípadom, keď zákazník môže dostať Quad Cortex od predajcu skôr, ako dostanete ten váš, je, že za predobjednávku nezaplatíte okamžite alebo ak uvediete nesprávnu dodaciu adresu.

 

Dovozové poplatky

 

Ak žijete v EÚ alebo USA, nebudete musieť zaplatiť žiadne dovozné clo, keď vám bude váš Quad Cortex dodaný.

 

Ak žijete mimo EÚ alebo USA, dovozné clá sa budú účtovať podľa miestnej sadzby vašej krajiny alebo štátu a za platbu zodpovedáte vy, ako je uvedené v našich zmluvných podmienkach. Tieto clá sa riadia zákonmi o dovoze vašej krajiny a sú bežné pri nákupe produktu z inej krajiny.

 

Ak žijete mimo EÚ alebo USA, v krajine, kde sú dovozné clá, cena Quad Cortex od predajcu bude odrážať tieto clá.

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *