Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia jún2021

V tomto príspevku nájdete preklad a doplnenie originálneho článku Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia jún 2021.

 

Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia jún2021

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/quad-cortex-development-update-june-2021

 

neural-foto_

 

Robíme fantastický pokrok s CorOS a vývojom na Cortex Cloud. Predtým sme zamýšľali vydať CorOS 1.0.4, aby sme posunuli optimalizáciu Delay & Reverb a funkciu automatického zapojenia, zatiaľ čo sme pokračovali v práci na CorOS 1.1.0; verzia, pre ktorú boli pôvodne plánované.


Keďže 1.1.0 napredovala rýchlejšie, ako sme očakávali, rozhodli sme sa nevyrábať verziu 1.0.4 a namiesto toho uvoľníme 1.1.0. Beta testovanie verzie 1.1.0 sa už začalo a očakávame, že bude k dispozícii v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov.


CorOS 1.0.3 bol vydaný 31. mája a obsahoval Multi-Out, ako aj niekoľko opráv chýb. Práve sme tiež vydali Cortex Mobile 1.1, ktorý predovšetkým obsahuje novú funkciu zdieľania, ktorá vám umožní prepojiť sa s profilmi/predvoľbami/zachyteniami (captures) mimo aplikácie.


CorOS 1.1.0 je zatiaľ naše najväčšie vydanie a opravuje a mení množstvo položiek na pozadí, ktoré zlepšia výkon systému a problémy s drobnosťami. Zahŕňa tiež optimalizáciu Delay & Reverb, ako aj automatické zapnutie pedála Expression, nový Flanger a niekoľko vylepšení používateľského prostredia, ktoré podrobne popíšeme v changelogu.


Plate Reverb, Shimmer, Pitch Shifter/Harmonizer, Freeze a nové zosilňovače sú stále vo vývoji a budú dostupné po 1.1.0. Okrem toho, plánované zvýšenie kapacity úložiska Capture & IR bude pravdepodobne predstavené vo verzii 1.1.1, ktorá bude nasledovať čoskoro po 1.1.0.


Presety a Captures viazanie pri zdieľaní a vylepšený správca súborov a metadáta budú pokračovať spolu s niekoľkými veľkými zmenami v Cortex Cloud. Čoskoro sa podelíme o ďalšie informácie.


Teraz sme odoslali viac ako 5 000 kusov a Quad Cortex nedávno pristál v Japonsku! Ak stále čakáte na doručenie Quad Cortex, ktorý ste si pred-objednali od predajcu, ďakujeme vám za vašu trpezlivosť. Náš výrobný tím naďalej neúnavne pracuje na čo najrýchlejšom dodaní všetkých jednotiek.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *