Neural DSP Quad Cortex – bude PC editor?

Neural DSP Quad Cortex – bude PC editor?

Len krátka (informatívna) úvaha okolo problematiky „či bude alebo nebude“ PC editor pre Neural DSP Quad Cortex. Po prečítaní si viacerých tém na rôznych fórach (ale najmä na fóre samotného Neural DSP) som nadobudol dojem, že to, že či bude alebo nebude PC editor nie je správna otázka.

Správna otázka je „kedy to bude“ a v súčasnom stave sa skôr rieši asi zbytočne skoro daný prísľub spoločnosti „Neural DSP“, že PC editor bude „zanedlho“. Nech už je to tak či tak aktuálne (podľa požiadaviek užívateľov Neural DSP Quad Cortexu) je otázne, čo je prednejšie:

– doriešiť ukladanie záloh na lokále (vo vlastnom PC, ntb atp)

– alebo uprednostniť vývoj predmetného PC Editoru pre Neural DSP Quad Cortex

Nejaké konkrétne odpovede teraz v aktuálnom čase od výrobcu nechodia, ale necháme sa prekvapiť. pravdou je, že komunita užívaťeľov je minimálne rozdelená v otázke uprednostnenia PC Editor vs lokálne ukladanie, ak keď si nemyslím, že obidva procesy by nemohli prebiehať viac menej súbežne 🙂

A na záver mojej krátkej úvahy: pravdou je, že v systéme toho ešte dosť chýba, ale zase základné ovládanie a ovládanie systému cez dotykový displej je vyriešený veľmi dobre (podľa mňa – môj názor).

MM

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *