Neural – Tone King Imperial MKII plug in

Neural – Tone King Imperial MKII – plug-in

Preklad a doplnenie článku https://neuraldsp.com/news/tone-king-imperial-mkii

Neural DSP sa spojil s Tone King Amplifiers, aby vydali Tone King Imperial MKII Suite – oficiálnu spoluprácu s pluginmi, ktorá modeluje vyhľadávaný vintage moderný zosilňovač Tone King.

„Vyváženie ikonických historických charakteristík a inovácií je paradox, ktorý dokáže zosúladiť len málokto. Tone King je jedným z najpozoruhodnejších príkladov tohto vo svete elektrónkových zosilňovačov. Je plná nádherných čistých a chrumkavých tónov, ktoré pripomínajú naj-ikonickejšiu éru. Obsahuje však aj jedinečné funkcie, ako je jeho vstavaný reaktívny tlmič – všetky sme starostlivo vymodelovali tak, aby replikovali všetky zvukové nuansy,“ hovorí generálny riaditeľ Neural Douglas Castro.

Jadrom tohto doplnku je 20W lampový kombinovaný zosilňovač, ktorý obsahuje Rhythm a Lead kanály, ako aj vstavaný Spring Reverb a bias-modulated Tremolo. Okrem toho nájdete výber stompboxov, ktoré sa bežne vyskytujú v sadách doplnkov Neural, vrátane MIDI priraditeľného wah pedálu, dvoch overdrive a kompresora.

Chorus a Stereo Delay boli modelované tak, aby poskytovali teplý zvuk Bucket Brigade (BBD) a Reverb pokrýva všetko od jemného prostredia až po takmer nekonečné zvukové plochy.

„Pokiaľ ide o atenuátor, nedávalo pre nás zmysel, aby atenuátor znižoval výstup zásuvného modulu, ale stále sme chceli modelovať súhru medzi atenuátorom a koncovým zosilňovačom. Útlm bol kompenzovaný tak, aby výstupná úroveň zostala rovnaká, ale tlmič možno stále použiť na zmeny tónov.

Finálnymi vecami je 9-pásmový grafický ekvalizér a vlastný Cabsim od Neural, ktorý obsahuje dva reproduktory, osem virtuálnych mikrofónov (vrátane dvoch nových historických mikrofónov do zostavy Neural; AKG® C414 B ULS® a Sennheiser® MD409-U3®) a izbová mikrofónová sekcia.

„Tento zosilňovač bol navrhnutý tak, aby potešil a inšpiroval, a sme hrdí na to, že môžeme predstaviť Tone King Imperial MKII Suite.“

 

Tone King Imperial MK II od Neural DSP je teraz k dispozícii so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou. Pre viac informácií prejdite na https://neuraldsp.com/plugins/tone-king-imperial-mkii alebo kontaktujte press@neuraldsp.com.

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *