|

Carl Martin Combinator2 manuál

Carl Martin Combinator2

Carl Martin Combinator 2 bol navrhnutý a vyvinutý v reakcii na mnohé požiadavky gitarových hráčov, ktorí používajú veľa efektových pedálov, ale sú frustrovaní tým, že musia stlačiť niekoľko nožných spínačov, aby mohli zapnúť a vypnúť viacero pedálov. Combinator 2 je non-midi programovateľný systém prepínania efektov, ktorý ovláda až osem pedálov. Každý pedál je pripojený k jednej z ôsmich individuálnych efektových slučiek (slučka 7 so stereo returnom a slučka 8 so stereo send/return) a potom je priradená k jednej alebo viacerým z 18 skupín.

Stlačením programového spínača pre skupinu sa súčasne zapoja všetky pedále, ktoré sú k nej priradené. Takže ak, povedzme, máte fuzz, wah a chorus priradený k prepínaču programu 1, stlačením tohto prepínača ich všetky zapnete alebo vypnete. Combinator 2 je tro-jbankové zariadenie a každá banka má šesť programov. ( 3 x 6 programov = 18). Combinator 2 je tiež vybavený hlavným vypínačom stlmenia zvuku = MUTE, výstupným konektorom pre ladičku (TUNER) a tro-jkanálovým externým prepínaním pomocou prepínača programovania slučky jeden, dva a tri, pripojené k trom individuálnym konektorom, slučky možno použiť súčasne, t.j. ak sa slučka jedna používa na externé prepínanie a pedál je v slučke jedna, táto slučka sa aktivuje pri použití externého spínania.

Programovanie je veľmi jednoduché. Stačí vybrať banku, stlačiť jedno z programových tlačidiel, stlačiť softvérové tlačidlá zodpovedajúce pedálom a/alebo externým prepínačom, ktoré chcete zahrnúť, stlačiť store a máte hotovo. Combinator 2 je tiež vybavený napájacím zdrojom, ktorý poskytuje osem samostatných 9-voltových odbočiek, jeden pre každý pedál.

1/ Vložte pedále do 8 slučiek (poradie je pevné)

2/ Vyberte banku, stlačte programové tlačidlo

3/ Stlačte softvérové tlačidlá zodpovedajúce pedálom a/alebo externým spínačom, ktoré chcete zahrnúť

4/ Stlačte tlačidlo Store a máte hotovo

Všimnite si – dôležité!

Combinator je primárne určený pre pedále Carl Martin, ale dá sa použiť aj s inými pedálmi s nízko-impendančným výstupom (BOSS, – Ibanez, – DOD t.j.) niektoré staršie efekty a wah pedály majú vysoko-impendančný výstup, tieto vyžadujú nízko impendančný prevodník, alebo nízko impedančný pedál v sérii.

9-voltové napájanie v strede mínus (Boss, – štandard Ibanez)

Vždy stlačte programové tlačidlo, pred pripojením k zosilňovaču sa po odpojení napájania aktivujú všetky slučky. Ak sa jedna alebo viacero slučiek 1, 2 a 3 používa na externé prepínanie a pedál je v niektorej zo slučiek, táto slučka sa aktivuje, keď je zapnuté externé prepínanie, povedzme, že na prepínanie kanála používate slučku 1. re amp a viete, že budete používať špecifický pedál zakaždým, keď ste na tomto kanáli, môžete tento pedál umiestniť do slučky.


 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *