Neural DSP Quad Cortex – pokladňa nevyžaduje prihlásenie

Preklad originálneho článku na:

https://neuraldsp.com/news/our-checkout-no-longer-requires-you-to-log-in-or-register

Pokladňa na Neural.com už od vás nevyžaduje prihlásenie alebo registráciu!

 

Na webovej stránke https://neuraldsp.com/ bolo urobených niekoľko malých zmien, aby sa uľahčilo sťahovanie a nákup doplnkov.

Pokladňa bez overenia

Teraz sa pri kúpe pluginu nemusíte prihlasovať ani registrovať. Ak sa počas platby neprihlásite, po dokončení platby dostanete e-mail so žiadosťou o zadanie vášho používateľského mena iLok, aby sme mohli uložiť vašu licenciu (licencie). Tento spôsob môžete použiť aj na zakúpenie licencie ako darček. Ak uskutočníte nákup a zabudnete sa prihlásiť, vaša objednávka sa bude stále zobrazovať vo vašom účte, pokiaľ pri pokladni zadáte rovnakú e-mailovú adresu, aká sa používa na vašom účte Neural DSP. Okrem toho sme do každého pluginu pridali tlačidlo „Kúpiť teraz“, čo vám umožní úplne obísť košík a prejsť priamo k pokladni.

 

Sťahovanie bez overenia

Podobne je možné pristupovať aj na stránku sťahovania bez toho, aby ste sa museli prihlasovať alebo registrovať, čo vám umožní získať novú bezplatnú skúšobnú verziu alebo stiahnuť aktualizáciu ešte rýchlejšie.

 

Mobilné bezplatné skúšobné verzie

Ak prehliadate na mobile a klepnete na tlačidlo bezplatnej skúšobnej verzie, môžete si poslať e-mailovú pripomienku s odkazmi na stiahnutie, aby ste si mohli ihneď stiahnuť bezplatnú skúšobnú verziu, keď sa vrátite k počítaču.

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *