Line6 HELIX – Zadný panel

Tu nájdete kompletný popis konektorov a tlačidiel na zadnej časti tohto zariadenia (HELIX FLORBOARD). Tieto sú očíslované a k číslam sú nižšie pod obrázkom uvedené aj vysvetlívky a textový popis.

*

*

17. EXP 2 a 3. K Helixu můžete připojit až dva externí expression pedály a přiřadit jim různé parametry pro úpravu. Viz Přiřazení ovladačů.

18. EXT AMP 1/2. Připojte k vašemu tradičnímu kytarovému zesilovači pro přepínání jeho kanálů nebo zapínání a vypínání reverbu. Pro duální ovládání použijte TRS kabel (1= špička, 2= kroužek).

19. CV/Expression výstup. Sem připojte výstup expression pedálu stompboxu nebo vstup CV (Kontroler napětí) na vintage pedálech nebo syntezátorech.

20. GUITAR IN. Sem připojte vaši hlavní kytaru nebo baskytaru. Tento jack nabízí volitelnou impedanci a přepínatelný pad.

21. AUX IN. (10MΩ) Sem připojte druhý nástroj vybavený aktivními snímači. 22.MIC IN. Sem připojte mikrofon pro zpracování vašich vokálů nebo nahrávání do počítače přes USB. Tento XLR konektor nabízí 48V phantomové napájení pro studiové kondenzátorové mikrofony a proměnný low cut filtr. 23.SENDS/RETURNS 1-4. Tyto 1/4“ vstupy a výstupy lze použít jako FX smyčky pro vstup externích stompboxů do vašeho zvuku nebo jako další vstupy a výstupy pro klávesy, automatické bicí, mixy a další vybavení. Viz Send/Return. 24.Přepínač zemnění. Pokud máte problémy s šumy nebo brumy, stiskněte tlačítko pro zamezení zemnící smyčky mezi vybavením.

25. XLR OUT. Použijte symetrické XLR kabely pro připojení studiového vybavení nebo domácích mixů, PA nebo FRFR reproduktorů pro živé vystupování. Pokud používáte mono playback, použijte pro připojení pouze LEFT/MONO XLR konektor.

26. 1/4“ OUT. Použijte nesymetrické XLR kabely pro připojení kytarového zesilovače, FRFR reproduktorů, monitorů nebo jiného zvukového systému. Pokud používáte pouze jeden zesilovač nebo reproduktor, použijte pro připojení pouze LEFT/MONO XLR konektor.

27. PHONES výstup. (12Ω) Sem připojte sluchátka. Knobem PHONES upravujte hlasitost.

Poznámka: Helix má dostatek výkonu pro vysoko impedanční sluchátka. U nízko impedančních sluchátek můžete zaznamenat zkreslení, pokud je ovladač PHONES nastaven na maximum. To je normální.

28. Vstup VARIAX. Nabízí napájení, digitální audio, ovládání efektů a okamžité propojení mezi Helixem a Line 6 Variax kytarou.

29. MIDI IN/OUT/THRU. Propojte Helix s vaším MIDI vybavením pro vysílání a příjem MIDI zpráv.

30. S/PDIF IN/OUT. Digitální propojení Helixu k vašemu studiovému vybavení pomocí S/PDIF (75Ω RCA) kabelem. Poznámka: S/PDIF a AES/EBU nemohou být aktivní současně. Viz Celková nastavení > Vstupy/výstupy.

31. AES/EBU, L6 LINK. L6 LINK nabízí jednoduché digitální audio propojení mezi Helixem a Line 6 StageSource monitory nebo zesilovači DT série. Můžete také Helix propojit se studiovým vybavením pomocí AES/EBU (110Ω XLR) kabelu. Viz L6 LINK výstup.

32. USB. Helix také může fungovat jako špičkové, multi konektorové, 24-bit/96kHz audio rozhraní pro Mac a Windows počítače, s DI, re-ampingem a MIDI funkcemi. Helix také může nahrávat na Apple® iPad® (s kamerovým kitem). Je nutné použít USB 2.0 nebo 3.0 port. Nepoužívejte externí USB hub. Viz USB Audio.

33. AC vstup. Připojení Helixu k uzemněné elektrické zásuvce.

34. Vypínač.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *