Kemper Profiler – úvod

Všetky články ku Kemper Profiler nájdete tu:

https://mojagitara.com/category/gitarova-skola/gitarova-aparatura/kemper-profiler/

https://mojagitara.com/?s=kemper

*

Tu môžete stiahnuť software: https://www.kemper-amps.com/downloads

Ku Kemperu je možné si zakúpiť Impulse Response, v tomto článku nájdete linky:

HELIX – IR Celestion

Pre Kemper Profiler použite Sample Rate 44,1 kH a s dĺžkou (lenght) 200 ms.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA

Takmer všetky digitálne zosilňovače v súčasnosti ponúkajú rovnaké funkcie – simulácie klasických aj moderných zosilňovačov a stompboxov v kombinácii s digitálnymi efektami.Kemper okrem tohto dokáže vytvoriť PROFIL svojho vlastného zosilňovača pre ďalšie použitie vo vnútri Kemperu profileru – rovnako ako nahrať a uloťžiť profily zosilňovačov iných gitaristov do Kemper Profileru a dosiahnuť tým niuelen simuláciu ale aj ich presný digitálny zvuk.

Tento návod obsluhy je ideálne čítať s gitarou v ruke a zapnutým Kemperom Profilerom a všetko si hneď vyskúšať. Určite si preštudujte aj referenčnú časť, kde sú vysvetlené aj všetky parametre pre ovládanie.

Otázka znie: Čo je profilovanie? Máte obľúbené nastavenie na svojom zosilňovači, ktoré sa vám veľmi páči a chceli by ste dossiahnúť rovnaký zvuk z Kemper Profileru? Ak ano, tak „profilovanie“ je spôsob ako tohto dosiahnuť. KemperProfiler analyzuje všetky zvukové charakteristiky a chovanie predmetného zosilňovača, ktorý profiluje. Profilovaný nie je len zvuk zosilňovača ale aj reprobedne a mikrofónov, ktoré zvuk snímajú, čiže ide o komplexný prístup.

https://www.kemper-amps.com/rig/exchange

Na téme sa pracuje! 🙂

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *