|

Nový Kemper Drive Stopms v OS 8.0 Kemper Profiler

V novom OS Kemper Profiler OS8 sa nachádza aj nový Kemper Drive:


Kemper Klon Stomp - Kemper tipy a triky

 
Kemper Drive First Look!

*

OS 8.0.5. s novými kemper Drivers skresleniami 🙂

*

*

Dobrý deň,

Vlastním Kemper Profiler Stage a nahral som nový OS8.

Ale nikde tam nevidím Kemper Drives Stomps. V zozname efektov vidím len jeden Kemper Drive ale žiadne podtypy alebo variácie ako som sa dočítal.

Viete mi s tým poradiť. V rámci sekcie Kemper Drive Stomps by mali byť voliteľné viaceré typy – možnosti skreslenia, ďakujem vopred za odpoveď.

*

Odpoveď:

Ak chcete získať prístup k 21 novým predvoľbám skreslenia, musíte ich buď presunúť z výrobného prednastaveného balíka, ktorý je súčasťou aktuálnej verzie softvéru Rig Manager, do príslušného umiestnenia Môj profil“ alebo skopírovať obsah priečinka s predvoľbami skreslenia, ktorý sa dodáva. stiahnutím 8.0.5 do zdieľaného priečinka na USB kľúči a pomocou funkcie importu v ponuke USB Stick ich importujete do svojho Profiler. Potom budete predvolení k dispozícii v zozname predvolieb, keď otočíte gombíkom prehľadávania a pritom sledujete jeden zo zobrazení stomp na vašom Profileri.

Na obrázku nižšie je vidieť ako sa zmení ponuka efektov v Kemper Profilery po uploade Kemper Drive Stomps. Pred uploadom bolo v ponuke Distortion len jedna voľba = Kemper Drive. Táto sa po uploade rozšírila o 21 položiek skreslenia.

Náhľad na display po uploade Kemper Drive Spomps

*

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *