Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia máj2021

Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia máj2021

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/quad-cortex-development-update-may-2021

 

Quad Cortex Development Update - May 2021

 

 

Quad Cortex sme začali dodávať pred 7 týždňami a teraz sa nával mierne upokojil; mysleli sme si, že by bolo skvelé podeliť sa s vami o nejaké údaje.

 

CorOS 1.0.2, 1.0.3 a novší

 

001

 


Pracovali sme na aktualizáciách firmvéru, aby sme zaviedli veľmi požadované zmeny a vyriešili problémy ovplyvňujúce malý počet zariadení, ktoré sme dokázali identifikovať vďaka používateľom, ktorí nám posielali diagnostické protokoly a kontaktovali support@neuraldsp.com.

CorOS 1.0.2 opravuje niekoľko rohových prípadov, kedy by sa jednotky zrútili po určitej sekvencii akcií a interakcií s predvoľbami z Cortex Cloud. Okrem toho pridáme 5 nových modelov skriniek – reproboxov. Očakávame, že táto verzia bude dostupná v priebehu najbližších dní.

CorOS 1.0.3 príde krátko potom a pridá podporu Multi-Out. Factory Presets budú aktualizované tak, aby štandardne používali Multi-Out namiesto Out 1-2, ale po aktualizácii budete musieť upraviť svoje vlastné Presety, aby ste mohli využívať Multi-Out.

Naša prvá veľká aktualizácia bude nasledovať neskôr a prinesie významnejšie zmeny a funkcie, o ktorých budeme ďalej diskutovať v budúcom príspevku. Funkcia automatického zapojenia s ovládaním parametrov vynechania výrazu a vylepšeným výkonom oneskorenia/reverbu sú takmer dokončené. Súčasne naše tímy pre výskum algoritmov a zvukový dizajn neustále pracujú na rozširovaní našej knižnice virtuálnych zariadení. Okrem iných pribudnú aj nové efekty Flanger a Freeze.

 

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *