Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia vývoja – setlisty

Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia vývoja – setlisty

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/setlists-quad-cortex-development-update

Setlisty sú spôsob, akým Quad Cortex robí predvoľby neuveriteľne jednoduchým usporiadaním. Setlist môže obsahovať 32 bánk s 8 predvoľbami a môžete si vytvoriť toľko zoznamov Setlistov, koľko chcete. Setlisty umožňujú používateľom kategorizovať svoje predvoľby podľa kapely, projektu, albumu alebo čohokoľvek iného!

 

V predvolenom nastavení sa predvoľby uložia do zoznamu „Moje predvoľby“. Keď uložíte predvoľbu, máte možnosť určiť zoznam predvolieb, do ktorého chcete predvoľbu uložiť.

 

Zlepšujeme správu predvolieb v rámci setlistov pridaním funkcie drag-and-drop, ako aj vystrihovania, kopírovania a vkladania, vďaka čomu je reštrukturalizácia a správa viacerých setlistov hračkou.

Ukladanie a pomenovanie predvolieb

Save Preset WEB.jpg?v=1599142575

 

Správa predvolieb Quad Cortex je prelomová. Funkcie „Save“ a „Save As“ sú dostupné iba jedným klepnutím na mriežke a pomenovávanie plne využíva výhody nádherného 7-palcového viac-dotykového displeja s klávesnicou na obrazovke. Pridajte popisné názvy a značky na filtrovanie predvolieb na Quad Cortex a Cortex Cloud v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *