Neural DSP Quad Cortex – decembrový update

Neural DSP Quad Cortex – 2020 – decembrový update

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/quad-cortex-december-development-update

 

https://mojagitara.com/wp-content/uploads/2022/01/neural-backpanel2.jpg

 

V online komunitách Neural sa objavili niektoré príspevky s protichodnými informáciami o dostupnosti Quad Cortex z našej globálnej siete predajcov. Chápeme, prečo by to bolo pre vás mätúce a frustrujúce.


Keď pracujeme na posledných fázach Quad Cortex, chceli sme objasniť a zopakovať, že zákazníci, ktorí si pred-objednajú, budú mať možnosť zaplatiť svoj zostatok a dostať svoj Quad Cortex skôr, ako začneme odosielať predajcom. Vždy to tak bolo. Ak ste ešte nepočuli o ľuďoch, ktorí platia alebo prijímajú svoje pred-objednávky, môžete sa spoľahnúť na to, že predajcovia nebudú pripravení na odoslanie.


Našim predajcom pravidelne poskytujeme aktuálne informácie o akomkoľvek oneskorení, o ktorom sme vás tiež informovali. Všetci ma mimoriadne podporovali. Urobili sme významný pokrok s USB audiom a USB MIDI plne funguje. Celková latencia systému (Prístroj > QC > Analógový výstup (s aktívnym jedným pruhom)) bola nameraná na úžasných 1,8 ms.


Cloudové testovanie napreduje veľmi dobre. Dokázali sme udržať skvelý výkon pri výraznej záťaži, čo znamená, že komunikácia medzi cloudom a Quad Cortex & Cortex Mobile je rýchla, aj keď máme veľa používateľov.


Čo sa týka softvéru, pokračujeme v fantastickom pokroku. S WiFi konektivitou riešime posledné detaily.


V našom zozname zariadení došlo k niekoľkým zmenám a pridáme niekoľko ďalších Factory Captures. Požiadali sme tiež niektorých našich obľúbených umelcov a tvorcov YouTube, aby pripravili výrobné predvoľby pre Quad Cortex.


Nakoniec sme sa rozhodli upgradovať niekoľko komponentov na našich PCB. Hoci na údajovom liste vyzerali solídne, po interných procesoch zabezpečenia kvality a spätnej väzbe beta testerov nespĺňali naše štandardy spoľahlivosti.


To zdôrazňuje, prečo je pre nás také náročné poskytnúť pevný dátum odoslania: pretože posledné podrobnosti sa zvyčajne nachádzajú pri rozsiahlom testovaní jednotiek vo voľnej prírode. Niekedy môže trvať niekoľko cyklov beta testovania a aktualizácie/aktualizácie, kým sa vyladia všetky detaily.


Na čo sa môžete absolútne spoľahnúť je, že nikdy nebudeme vyberať platby za niečo, čo nie je pripravené, a že urobíme všetko potrebné, aby sme zaistili, že vaše skúsenosti s Quad Cortex budú bezchybné.

 

https://mojagitara.com/wp-content/uploads/2022/01/neural-v-krabici2.jpg

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *