Neural DSP Quad Cortex – novembrový update #2

Neural DSP Quad Cortex – novembrový update #2

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/quad-cortex-november-development-update-2

Od poslednej aktualizácie to bolo veľmi produktívne obdobie.


Pokračovali sme v optimalizácii prednastaveného času načítania pri prepínaní. Toto budeme naďalej zlepšovať v budúcich aktualizáciách firmvéru. Výrazne sme obmedzili chyby pri prepínaní, ale stále pracujeme na optimalizácii niekoľkých kombinácií modelov. S množstvom možných kombinácií zariadení existuje značné množstvo testovacích scenárov.

 

Výrazne sme vylepšili aj integráciu WiFi, ale stále máme na dokončenie niekoľko čakajúcich položiek.


USB zvuk vyzerá dobre. Stále pracujeme na niekoľkých posledných vylepšeniach a pokračujeme v rozsiahlom záťažovom testovaní.


Pokračujeme v zlepšovaní kvality života používateľského rozhrania. Nedávnym prírastkom sú sivé virtuálne zariadenia, ktoré sa nezmestia na mriežku, kde nie je dostatok dostupného CPU v dráhe, do ktorej sa zariadenie pridáva.


Beta testovanie je v pokročilom štádiu. Spätná väzba od beta testerov bola veľmi pozitívna, pričom väčšina správ obsahovala malé detaily a nuansy. Možno ste dokonca zahliadli niekoľko QC vo voľnej prírode!


Testovanie mobilnej aplikácie bolo fantastické. Beta testeri sú nadšení z toho, aké ľahké je navzájom zdieľať predvoľby a prehliadať obsah na Cortex Cloud.

 

neural-v-krabici3

 

Príslušenstvo Neural DSP Quad Cortex
Prvé príslušenstvo značky Quad Cortex, GigCase, je teraz dostupné u vybraných predajcov. GigCase je precízne tvarované puzdro navrhnuté tak, aby odolalo vysokým nárazom, dažďu, vlhkosti a bežnému opotrebovaniu pri cestovaní a turistike.

 

GigCase - Top open

 

GigCase - Front loaded sleeve

 

Vrchné véčko – TOP povlak,  obsahuje bezpečný, elastický neoprénový panel, kde môžete uložiť káble, gitarový popruh alebo akékoľvek iné cestné periférie oddelené od Quad Cortex. Bočný kanál bezpečne drží váš zdroj napájania.

 

GigCase - Front strap

 

Balenie dopĺňa kvalitný odnímateľný polstrovaný ramenný popruh s oceľovými sponami. Pokračujeme v značnom znižovaní počtu nevybavených úloh každý deň a súčasne všetko rozsiahlo testujeme, aby sme zaistili hladkú a bezproblémovú prevádzku každej funkcie. Sme na domácom úseku, máme pred sebou ešte kúsok. O našom pokroku vás budeme priebežne informovať.

Neural DSP

 

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *