GX-2 GK Guitar and Unit Switcher

GX-2 Gear Shifter / GK Guitar and Unit Switcher

Zariadenie by ohlo byť zaujímavé pre hudobníkov (gitaristov), ktorí vlastnia viac ako jednu aparatúru – gear s GK rozhraním. Potom môže byť zapojených viac zdrojov signálu na jednu alebo dve OUT cesty. Okrem toho zariadenie poskytuje aj ďalšie možnosti – čítaj ďalej 🙂

https://www.primovasound.com/products/gx2/index.php/

https://mojagitara.com/wp-content/uploads/2022/01/Primoviasound-GK-2.png

Seamless GK Guitar Switcher – Bezšvový gitarový prepínač GK

GX-2 umožňuje pripojiť až tri nástroje. Dve GK a jedna obyčajná. Prepnite nástroj jednoduchým dupnutím a sústreďte sa na ďalšiu skladbu. GX-2 sa postará o normalizáciu rozdielu v hlasitosti gitary. Šesťhranné snímače, ako aj bežný gitarový snímač

Možnosť 1. Každá jednotlivá gitara môže mať v jednotke naprogramované samostatné úrovne strún (a bežný snímač), aby sa normalizovali ich rozdiely v hlasitosti.

Možnosť 2. Pripojte MIDI kábel k vášmu GK syntetizátoru, aby ste automaticky prepínali medzi predprogramovanými nastaveniami GK.

 

HEX Pre-Amp

Zosilnite jednotlivé slabé strunové snímače, aby ste dohnali zvyšok alebo skrotte veľmi „horúce“ snímače. Nastavenia master gainu, ako aj nastavenia jednotlivých strún. K dispozícii sú aj nastavenia zisku pre bežný odber. Všetky nastavenia zisku sú individuálne naprogramované pre každý gitarový vstup.

 

99 Patches

Každý patch má efektové bloky: SUSTAINER, MODULATION1, MODULATION2, ARPEGGIATOR1, ARPEGGIATOR2, ENVELOPER1, ENVELOPER2 a DIVIDER.
Každý patch môže obsahovať aj individuálne priradenia špecifické pre GK Volume, GK S1/S2, CTRL1, CTRL2 vstupy a MIDI ovládače.

True GK Unit Selector – Skutočný volič jednotiek GK

Pripojte až dve syntezačné jednotky (t.j. SY-1000, GR-55, GP-10 atď.) s okamžitým tichým stlmením všetkých strún. Na rozdiel od iných voličov jednotiek GX-2 stlmí, aj keď je gombík GK Volume priradený k niečomu inému ako k hlasitosti.
Poznámka: Všetky ostatné voliče GK Unit na trhu stlmia iba nastavením signálu GK Volume na 0 Voltov, táto jednotka to robí správnym spôsobom.

MIDI CLOCK Controller – Ovládač MIDI CLOCK

GX-2 sa uzamkne na prichádzajúce MIDI CLOCK a udrží interný engine, ako aj vaše výstupné zariadenia synchronizované do rytmu. Ak sa používa bez prichádzajúcich MIDI CLOCK, môžete použiť tlačidlo TAP TEMPO na nastavenie rýchlosti interného motora, ako aj jednotiek pripojených k dvom konektorom MIDI OUT.

GX-2 Release notes – Poznámky k vydaniu GX-2

V1.3 2021-11-28
Chyba: Rozsahy hlasitosti ENV1 a ENV2 sa zmenili na 0-3660
Chyba: detekcia stlmenia ENV2, oba parametre boli označené ENV1
Chyba: MOD Touch Time 4,75s bol označený ako 5,75s
Chyba: Režim gitár 2GK (1+3) a 2GK (2+3) sa fyzicky prehodil.
Imp: Vylepšené správy v reálnom čase s blokmi CTRL a ASSIGN pre softvér Gear Grinder.

 

Expand your sound palette – Rozšírte svoju zvukovú paletu

Skombinujte vstavané analógové modulačné efekty, semi-arpeggiátory, obálky alebo sustainer s akýmkoľvek existujúcim zvukom vašich GK-jednotiek. Modulujte hlasitosť medzi strunami alebo medzi jednotkami GK Synth. Jednotka obsahuje až 99 záplat efektov.

GX-2F

GX-2F (pre piezo gitary) obsahuje analógovú dosku Subsonic Filter pre vylepšené sledovanie s piezo snímačmi pre syntetizátory ako Roland GR-55/VG-99(B) a staršie. Tento filter nemá prakticky žiadny účinok s GK-Pickups/GP-10/SY-1000 a Godin Guitars s najnovšími doskami RMC.

Source of Ultra Low Noise GK Power – Zdroj GK Power s ultra nízkou hlučnosťou

GX-2 obsahuje dva veľmi nízkošumové (4 a 16 uVRMS) DC lineárne LDO napäťové regulátory od Texas Instruments, ktoré dodávajú vašim polyfónnym gitarám ultranízkošumové napätie bez AKÉHOKOĽVEK prúdu odoberaného z pripojených syntetických jednotiek. GX-2 zapne vaše gitary bez ohľadu na to, či je pripojený GK syntetizátor alebo nie. Vyžaduje si to však nízkošumový napájací zdroj 9V DC (nie je súčasťou dodávky) s menovitým výkonom >=0,5A. Odporúčame NUX ACD-006A alebo adaptér BOSS PSA.

Works With – Pracuje s
Funguje s akýmkoľvek 13-kolíkovým zariadením na trhu. Pred alebo za GX-2 môžete umiestniť ďalšie pedále GK.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *