Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia 5/2020

Sieťový vypínač, ktorý sa nikdy nepokazí: Aktualizácia vývoja Quad Cortex z mája 2020.
Preklad a doplnenie k článku:

https://neuraldsp.com/news/a-power-switch-that-never-breaks-may-2020-quad-cortex-development-update

Od našej poslednej aktualizácie v marci sme do Quad Cortex zabalili veľa nových funkcií. Tím sa fantasticky preorientoval na prácu na diaľku a vývoj napreduje plnou rýchlosťou.

 

Neural Capture
Neural Capture beží na Quad Cortex. Predtým sme testovali Neural Capture v našom vývojovom rámci. Algoritmy Neural Capture sme vzali do nahrávacieho štúdia pred uzamčením COVID-19 a otestovali sme Neural Capture proti niekoľkým analógovým komponentom s vynikajúcimi výsledkami. Odvtedy sme túto technológiu preniesli na jednotku Quad Cortex a výsledky sú úžasné! Quad Cortex dokonale zachytáva tóny a charakteristiky všetkého, čo naň vrhneme, vrátane signálnych reťazcov s viacerými pedálmi overdrive.

 

Capacitive Power Switch – Kapacitný vypínač napájania
Počuli sme požiadavky mnohých používateľov na vypínač, ale nechceli sme pridať nový mechanický komponent do šasi. Náš kapacitný vypínač umožňuje zapnutie/vypnutie jednotky jednoduchým dotykovým gestom, vďaka čomu je vypínač nerozbitný. To poskytuje vylepšenú používateľskú skúsenosť a prepínač sa po každom použití sám kalibruje. V scenári, ktorý by bol pre bežný mechanický spínač katastrofálny, bude senzor fungovať aj naďalej.

 

Improved Audio Converters – Vylepšené audio prevodníky
Vysoko verný zvuk je jadrom všetkého, čo robí Neural DSP. Strávili sme veľa času zlepšovaním audio prevodníkov na Quad Cortex, aby sme dosiahli nižšiu úroveň šumu a vyšší dynamický rozsah. Tieto vylepšenia ovplyvňujú zvuky digitálnych modelov dostupných na Quad Cortex, ale aj výkon pri použití jednotky ako audio rozhrania.

 

Expression pedále
Quad Cortex obsahuje dva vstupy pre expression pedál, ktoré umožňujú maximálnu kontrolu nad artikuláciou tónov. Dokončili sme vývoj pre tieto a rozsah pedálov Expression, ktorý sme testovali, bezchybne ovládal variabilné parametre.

 

MIDI cez USB
MIDI je podporované cez jeden USB kábel, čo vám umožňuje odosielať a prijímať MIDI dáta z vášho DAW, ako aj v rámci Cortex Desktop Controller. MIDI pripojenie môže bežať súčasne s triedou 2.0 USB-Audio.

 

Adaptive Gate – Adaptívna brána
Adaptívna brána reguluje časové konštanty v závislosti od dynamiky vašej hry, čo umožňuje prirodzenejšiu a presnejšiu akciu.

 

Tap tempo
Tempo klepnutia, ktoré je prístupné prostredníctvom krásneho používateľského rozhrania Quad Cortex, vám poskytuje úplnú kontrolu nad všetkými efektmi jednotky založenými na čase. Stále sme na dobrej ceste splniť naše výrobné a predobjednávkové termíny. Zistite viac o Quad Cortex here.

 

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *