Kemper Profiler Stage – úvod

27/7/2019 – Kemper Profiler Stage

Do rodiny PROFILER ™ pribudol nový „stroj“ KEMPER PROFILER Stage ™, ktorý kombinuje uznávaný digitálny gitarový zosilňovač KEMPER PROFILER s PROFILER Remote ™ – základným nožným ovládačom pre PROFILER. Fáza PROFILER nie je iba doplnkom – je to kompletný PROFILER.

Ponúka rovnaké vlastnosti a legendárny zvuk ako dobre známy Profiler Head and Rack a ešte viac. KEMPER PROFILER Stage ™ nie je iba doplnkom – je to kompletný PROFILER. Viacúčelový powerhouse a najmodernejší gitarový zosilňovač (POZNÁMKA: bez výkonového zosilňovača v cene), ktorý obsahuje jedinečnú technológiu KEMPER PROFILING ™ na zachytenie zvukovej DNA akéhokoľvek gitarového zosilňovača.

Je tiež predinštalovaný s množstvom PROFILE ™ stoviek najlepších gitarových zosilňovačov na svete, vytvoreným za perfektných podmienok v profesionálnych štúdiách na celom svete. Táto kombinácia PROFILER a Remote umožňuje ovládať, spravovať a programovať vaše predstavenia, ako aj spravovať prepínače Rig a zložité morfy parametrov, a to všetko bezkonkurenčným intuitívnym spôsobom.

*

Kemper-profiler-stage-front

*

Kemper-profiler-stage-back

*

Osvetlený displej odolný proti slnečnému žiareniu, ktorý zvyšuje kontrast displeja aj s intenzitou slnečného žiarenia, je navrhnutý na sledovanie z akejkoľvek vzdialenosti, za akýchkoľvek svetelných podmienok a kryt je postavený ako nádrž. Presne to, čo lekár nariadil pre koncertných hudobníkov na temných javiskách alebo na slnkom osvetlených outdoorových festivaloch!

Päť tlačidiel umožňuje priamy prístup k piatim rôznym zostavám na výkon – jedným kliknutím vyberte Rig a ďalším klepnutím spustíte morfovanie. Celú výkonnosť je možné prepínať pomocou bank systému.

Štyri tlačidlá efektov môžu byť priradené jednotlivo pre každú súpravu. Pomocou nich môžete prepínať pred a po zosilňovači FX, jednotlivo alebo v skupinách, ako aj funkcie Action & Freeze, ako napríklad Delay Infinity. Ich nastavenie je jednoduchšie ako vloženie nového kontaktu do vášho mobilného telefónu: kliknite na tlačidlo Efekt, vyberte FX, priraďte, urobili. Vyhradené tlačidlá ovládajú režim ladenia a Looper, ako aj spúšťacie tlačidlo Tap Tempo alebo iné priraditeľné funkcie.

K ovládaniu nepretržitých parametrov zvuku je možné pripojiť až štyri expresion pedále . Prípadne môžu byť externé prepínače pripojené pre ešte viac prepínacích funkcií. PROFILER Stage ™ je vybavený výstupmi stereofónneho monitora na riadenie dvoch buď kompletných alebo štandardných skriniek na gitaru (POZNÁMKA: nie je súčasťou dodávky zosilňovača) súčasne a nezávisle od priameho stereofónneho napájania.

Dve efektové slučky so stereofónnymi efektmi so stereofónnymi návratmi pre každú z nich umožňujú spojenie pedálov a vonkajších štúdiových efektov.

Efektová slučka

K dispozícii je tiež niekoľko paralelných možností smerovania: Efektová slučka (odosielanie a prijímanie zvuku do okolitého sveta) sa môže umiestniť do ktoréhokoľvek z modulov voľného efektu.     Zosilňovač poskytuje ovládanie Direct Mix, napríklad na pridanie čistej gitary do skresleného signálu. Oneskorenie a reverb môžu byť nakonfigurované sériovým a paralelným spôsobom pomocou nepretržitého crossfadera. Môže byť vytvorená paralelná signálna dráha obchádzajúca celú signálnu dráhu. Toto osloví hráčov basov, ktorí často radi kombinujú signál suchých basov so spracovaným signálom, aby udržali základnú a pôvodnú dynamiku basov. Tým sa tiež veľmi ľahko dosiahne paralelná kompresia.

The Looper

O slučkách je niečo kúzelné. Nezáleží na tom, či ich použijete na vytvorenie vrstvených svetov zvuku alebo na nácvik zložitých stredných ôsmich posledných skladieb. Jediným kliknutím na tlačidlo aktivuje PROFILER Stage nahrávanie slučky a pomocou tlačidiel na doske môžete nahrávať, overdubovať a mazať. Môžete sa vzad, hrať pri polovičnej rýchlosti a vrátiť späť. Maximálne trvanie slučky je 60 sekúnd pri polovičnej rýchlosti alebo 30 sekúnd pri plnej rýchlosti.

The Best Amps in the World

Najlepšie zosilňovače na svete Čo môžeme povedať? Všetko je tam – všetky tóny, ktoré PROFILER preslávil. Obrovská zbierka Rigs od najlepších svetových tvorcov tónov. FX v štúdiu a stomp FX s veľkými oneskoreniami typu stroj a reverb FX, ktoré sú neporovnateľné vo zvuku a všestrannosti.

Create your own PROFILEs

Vytvorte si vlastné PROFILY Vlastníte niekoľko skvelých znejúcich zosilňovačov? Len pokračujte – vytvorte si vlastné PROFILY. Vylepšite ich podľa svojich predstáv a hrajte ich doma, v skúšobni a na pódiu. Zdieľajte PROFILY – možno ich dokonca predáte! Unikátna kontrola v reálnom čase a funkcia Morphing.

Unique Real-time Control and Morphing feature

Pripojte až štyri pedále výrazu a hladko prelaďte aj tie najextrémnejšie nastavenia zvuku. Váš výkon bude dynamickejší a organickejší, ako ste si mysleli, že je to možné! Ak uprednostňujete menej pedálov, funkcie môžete kombinovať bez toho, aby ste obmedzili svoju kreativitu. Zahrňte svoje pedále a / alebo jednotky Rack FX

Include your Pedals and/or Rack FX units

Potrebujete priniesť špeciálny FX? Stačí aktivovať dva nezávislé odoslania (SEND)  a stereofónne návraty (RETURN) pre váš externý gear. Pracujú s úrovňou linky aj nástroja pre dokonalú integráciu.

Rozmery: (W x D x H): 47 x 26 x 8,5 cm, (18,5″ x 10,24″ x 3,35″); Váha: 4,6 kg.

*

Ľavá čelná strana Kemper Profiler Stage

Kemper-profiler-stage-front-left

*

Pravá čelná strana Kemper Profiler Stage

Kemper-profiler-stage-front-right

 *

Editačný program a Manager pre Kemper Profiler:

Kemper Profiler – Rig Manager 3.0

psw do príručky rýchly štart: kemperprofilerstage

  *

PROFILER bol navrhnutý s ohľadom na živé vystúpenia. Performance Mode poskytuje vyhradenú pamäť, pomocou ktorej môžete vytvárať a organizovať kompletné hudobné scény, ktoré zodpovedajú vášmu repertoáru.
Všetky vylepšenia, ktoré tu urobíte, zostanú exkluzívne pre predstavenie.
Je tu dostatok miesta, čo vám umožní uložiť až 125 skladieb s piatimi hudobnými scénami.
Počas koncertu môžete jednoducho prejsť z jednej skladby na druhú.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *