Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia – Cloudové zálohy!

Neural DSP Quad Cortex – aktualizácia – Cloudové zálohy!

Preklad a doplnenie článku: https://neuraldsp.com/news/cloud-backups-quad-cortex-development-update


S Quad Cortex sme nechceli len postaviť najvýkonnejší podlahový modelár na planéte, ale tiež sme chceli vybudovať elegantný a na funkcie bohatý ekosystém, aby bolo zdieľanie súborov a vytváranie záloh čo najbezbolestnejšie.

Cortex Cloud neustále rástli, keďže sme pracovali na Quad Cortex a jednou z kľúčových oblastí sú cloudové zálohy.

 

Quad Cortex - Cloud Blog 4 WEB.jpg?v=1601046333

 

Po pripojení k WiFi sa môžete prihlásiť do svojho účtu Neural DSP a prepojiť svoj Quad Cortex. Keď je váš Quad Cortex prepojený s vaším účtom, vytvorenie zálohy je také jednoduché, ako prejsť na kartu Môj účet v nastaveniach zariadenia a klepnúť na „Vytvoriť“.

 

Quad Cortex - Cloud Blog 2 WEB.jpg?v=1601046386

 

Ak je toto vaša prvá záloha, Quad Cortex zazálohuje všetky súbory, ktoré sú momentálne na vašom Quad Cortex, a nahrá zálohu priamo do Cortex Cloud cez WiFi. Ak už máte zálohu na Cortex Cloud, Quad Cortex vás upozorní, že existujúca záloha bude nahradená novou. Skúmame možnosť umožniť používateľom ukladať viaceré zálohy v cloude Cortex.

 

Quad Cortex - Cloud Blog 1 WEB.jpg?v=1601046427

 

Ak chcete stiahnuť zálohu, či už chcete vrátiť svoj Quad Cortex alebo ste pripojili nové zariadenie, jednoducho prejdite na kartu Môj účet v nastaveniach zariadenia a klepnite na „Stiahnuť“ vedľa zobrazenej zálohy.
Keď sa záloha stiahne, Quad Cortex vás upozorní, že je pripravená na inštaláciu, a upozorní vás, že inštaláciou zálohy nahradíte všetky súbory, ktoré sú momentálne na vašom Quad Cortex.

 

V zálohe sa uložia všetky vaše predvoľby, neurónové snímky, nastavenia zariadenia a všetko, čo ste si na svojom Quad Cortex prispôsobili. Je to úplná snímka vášho Quad Cortex v momente, keď klepnete na tlačidlo zálohovania.

 

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *