Neural DSP Quad Cortex – CorOs 1.4.1

V tomto príspevku nájdete preklad a doplnenie originálneho článku Neural DSP Quad Cortex – CorOs 1.4.1.

Neural DSP Quad Cortex – CorOS 1.4.1.

Preklad a doplnenie článku Neural DSP Quad Cortex – CorOS 1.4.1

https://neuraldsp.com/news/coros-1-4-1-is-now-available

CorOS 1.4.1. je teraz k dispozícii

CorOS 1.4.1. je teraz k dispozícii. Stiahnite si ho cez Nastavenia > Možnosti zariadenia > Aktualizácie zariadenia na Quad Cortex po pripojení k Wi-Fi. Pred aktualizáciou firmvéru odporúčame vytvoriť zálohu.

Opravené:

Problém, keď blok bez priradeného nožného spínača bude mať automaticky priradený nožný spínač pri výmene bloku za iný v sieti, ktorý má priradený nožný spínač.

Problém, kedy sa parameter Wah nedal upraviť malými pohybmi nožného spínača A pri použití modelov Bubba Wah alebo Crying Wah.

Problém, keď sa po presunutí bloku do prázdneho slotu načítali nesprávne továrenské IR, keď v bloku kabíny chýbali IR tretích strán, s ktorými bola predvoľba uložená.

Problém, keď LED dióda Tempo neblikala, keď bolo MIDI cez USB nastavené na „Vypnuté“ v ponuke Nastavenia > Nastavenia Midi.

Problém, pri ktorom by sa vynechané zariadenie nesprávne zobrazovalo ako povolené/vybrané v sieti The Grid. Problém, pri ktorom QC zamrzla v adresári, keď bol priečinok My Captures plný.

Problém, pri ktorom by sa po obnovení zálohy na obrazovke I/O Settings neudržal stav prepojených výstupov.

Problém, pri ktorom by otvorenie editora parametrov pre blok Looper X a otáčanie nožného spínača E spôsobilo zlyhanie Quad Cortex.

Drobné opravy zvuku a optimalizácia predvolieb.

https://mojagitara.com/wp-content/uploads/2022/09/DSC_1028_coros-141_finale-dsp.jpg

 

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *