ToneRite – rozohrávač gitár

ToneRite rozohrávač gitár – nastroj na rozohratie gitary, za pár dni zabezpečí vyzretejší, plnší zvuk ako po niekoľkoročnom hraní. Lepší tón, hrateľnosť a vyrovnaný tón s lepším sustainom a dynamikou. Je určený pre akustické i elektrické gitary. ToneRite 3G  – 3. generácia vibrátorov pre gitary a strunové nástroje. Nahradzuje roky hrania na nástroj prirodzeným spôsobom. Používaný výrobcami gitár pre nove nástroje.

Pri nových alebo málo hraných nástrojoch se doporučuje dĺžka rozohrávania 5 dní a v ostatných prípadoch od 3 dní a viac. Výborná vec pre majiteľov viacerých nástrojov. Nástroj pri tom môže byť zavesený aj na nástennom stojane.

*

*

Niekoľko videí k danej problematike:

*

Toto je test prehrávacieho zariadenia ToneRite. Je určený na zlepšenie tónu, hrateľnosti a rovnováhy zvuku strunových nástrojov zrýchlením procesu prehrávania. Toto video demonštruje jeho účinky na klasickú reedíciu Fender 65 Stratocaster 2012. Nastavenia zosilňovača, umiestnenie mikrofónu, nastavenie predzosilňovača a káble boli počas testu konzistentné.

https://www.tonerite.com/products/guitar-tonerite

*

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *