Neural QC kompatibilita – archetyp: Plini X

Predstavujeme archetyp: Plini X

Neural DSP Technologies oznamuje príchod archetypu: Plini X – prvý doplnok, ktorý bude plne kompatibilný s Quad Cortex.

Archetype: Plini X stavia na pôvodnom Archetype: Plini – ktorý brilantne zachytáva zvukovú podstatu ikonického gitaristu – v doplnku, ktorý bude čoskoro plne kompatibilný s Quad Cortex a prichádza s množstvom ďalších funkcií vrátane novej oktávy, fuzz, efekty oneskorenia, skreslenia a modulácie.

HELSINKI, FÍNSKO, 18. októbra 2023 – Neural DSP dnes oznámil dostupnosť Archetype: Plini X, evolučné a revolučné rozšírenie pôvodného doplnku Archetype: Plini, ktorý okrem radu nových zvukových funkcií obsahuje všetky pôvodné funkcie tohto produktu. vrátane nových oktáv, fuzz, delay, skreslenia a modulačných efektov. Archetype: Plini X bude čoskoro tiež prvým doplnkom, ktorý bude mať úplnú kompatibilitu s oceňovaným modelárom Quad Cortex, čím sa stane vlajkovou loďou doplnku pre ďalšiu generáciu produktov, ktoré budú plne kompatibilné s Quad Cortex.

Plini, nominovaný ako živý gitarista roka v roku 2018, je jedným z najinovatívnejších a najosviežejších elektrických gitaristov tejto generácie s výrazným umením, ktoré kombinuje nezvyčajne širokú škálu štýlov, od progresívnych cez fusion až po metal, všetko s pôsobivou plynulosťou a elegancia.

Archetyp: Plini X zachytáva túto brilantnosť a je ideálnym doplnkom na ďalší krok s plnou kompatibilitou s modelárom Quad Cortex, čím vytvára novú kreatívnu synergiu pre používateľov. Je to bezplatná aktualizácia pre existujúcich používateľov (inak sa bude predávať za 119 EUR / 119 USD), ale je to tiež vstupná brána do novej kapitoly výkonu Archetype a Quad Cortex.

Kompatibilita zásuvných modulov bola jednou z najžiadanejších funkcií pre aktualizácie Quad Cortex a Archetype: Plini X čoskoro prinesie presne to, čo používateľom umožní plne a transparentne prepájať medzi zásuvnými modulmi a Quad Cortex. Bude to výsledok spolupráce medzi príslušným doplnkom Neural DSP a tímami Quad Cortex, ktoré usilovne pracovali na výraznom zlepšení architektúry oboch platforiem, aby sa zaistilo, že doplnky budú fungovať na Quad Cortex. V blízkej budúcnosti bude k dispozícii aktualizácia CorOS, ktorá predstaví funkcie potrebné na podporu doplnkov, po ktorej spoločnosť zamýšľa dokončiť ďalšie doplnky pre kompatibilitu Quad Cortex.

Naši používatelia už nejaký čas žiadajú o kompatibilitu doplnkov s Quad Cortex a po veľkom intenzívnom úsilí za posledných niekoľko rokov sa to čoskoro stane realitou,“ hovorí Dan Davies, marketingový riaditeľ spoločnosti Neural DSP Technologies. „Bola to obrovská výzva, ktorú však čoskoro dosiahneme a sme na ňu neuveriteľne hrdí.“

Archetyp: Plini X Nové funkcie

Archetyp: Plini X prichádza s radom nových zvukových a prevádzkových funkcií. Patrí medzi ne pedál Octaver, fuzz sekcia pridaná k pedálu Boost/Overdrive a efekt Delay v sekcii predefektov a efekt Chorus v sekcii postefektov (ovládanie modulácie bolo pridané aj do Delay v príspevku – ovplyvňuje prevádzku). Existujú aj obľúbené funkcie z iných doplnkov Neural DSP: schopnosť transpozície, zdvojovač, metronóm a živý tuner. A to všetko prichádza s prostriedkami s vyšším rozlíšením a prepracovaným používateľským rozhraním, ktoré poskytuje vylepšenú používateľskú skúsenosť.

Bezproblémová interoperabilita

Prihlásením sa do svojho účtu Neural DSP na Quad Cortex si overíte, ktoré licencie doplnkov máte vo svojich prepojených účtoch iLok a sprístupníte bloky exkluzívne pre doplnky na vašom Quad Cortex. (Neural DSP zvýši počet účtov iLok, ktoré môžete mať pripojené k svojmu účtu Neural DSP, aby to vyhovovalo.) Po načítaní sa budú zásuvné zariadenia správať presne rovnakým spôsobom ako zariadenia Quad Cortex. Potom ich môžete ľubovoľne kombinovať.

„Práca s Neural DSP na pôvodnom Archetype: Plini bola pre mňa ako umelca obrovským zážitkom a vidieť, čo dokázali s aktualizovaným Archetype: Plini X, je neuveriteľne uspokojujúce a obohacujúce,“ uzatvára Plini.

Ak sa chcete dozvedieť viac a kúpiť Archetype: Plini X, kliknite sem.

 

Pre snímky vo vysokom rozlíšení kliknite sem. Pre video Archetype: Plini X kliknite sem.

 

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *