Eventide H90 Harmonizér

Eventide H90 harmonizér je vybavený architektúrou založenou na ARM. Tá je odvodená od najvýkonnejšieho efektového procesora na svete, harmonizéra H9000 od spoločnosti Eventide. H90-tka ponúka nielen grandiózne efekty reverbov, delayov, modulácie a pitch-shiftingu, prevzaté z modelu H9 Max, ale je doplnená 10 novými algoritmami vrátane najmodernejšieho, rýchleho a bezchybného Polyphonic Pitch Shiftingu.

Patentovaná technológia Eventide SIFT (Spectral Instantaneous Frequency Tracking) ponúka cestu k ďalším generáciám efektov, ktoré boli dlho nedostupné. Vylepšený výkon DSP modelu H90 zvyšuje výkon všetkých pôvodných algoritmov modelu H9 Max. Eventide tiež vytvorili nové funkcie a vylepšenia (kvantizácia a vylepšené sledovanie výšky tónu) a ďalšie funkcie, ktoré boli predtým dostupné len v pedáloch a pluginoch dot9.

Dva mono vstupy umožňujú zapojiť externé efekty v rôznej konfigurácii alebo ich skombinovať do jedného stereo vstupu. Optimalizujte tok signálu pomocou nástrojovej alebo linkovej úrovne a plného ovládania gainu a začleňte H90 do svojej zostavy alebo z neho urobte centrálny prvok. Duálny režim umožňuje pripojenie pomocou metódy štyroch káblov alebo spracovanie dvoch nezávislých stereo nástrojov naraz.


Harmonizér H90 obsahuje množstvo továrenských programov, ktoré možno načítať pomocou režimu SELECT alebo BANK. V režime SELECT môžete vďaka OLED displeju postupne prechádzať zoznamom programov zo všetkými detailami. V režime BANK môžete rýchlo načítať z banky troch Programov, čo je vhodné na vyladenie rozsahu zvukov pre skladbu.

Čelný panel disponuje piatimi tlačidlami, siedmimi LED tlačidlami a OLED displejom s vysokým rozlíšením pre lepšie ovládanie a spätnú väzbu parametrov. V režime PERFORM je k dispozícii šesť programovateľných nožných spínačov. Môžete mapovať funkcie, napríklad tap tempo, preset a insert bypass s momentálnymi stavmi a parametre v performance, ako je reverb freeze, pitch flex či delay repeat. Môžete tiež vykonávať viacnásobné okamžité zmeny parametrov pomocou troch HotSwitchov.

Používateľské rozhranie umožňuje pomerne jednoducho ovládať akýkoľvek parameter. Pomocou tlačidla PERFORM HotKnob môžete ručne upravovať mapovanie a pomocou troch tlačidlových ovládačov Quick Knobs môžete zapnúť až šesť jednotlivých priraditeľných parametrov. Ešte väčšiu kontrolu dosiahnete vďaka dvom vstupom pre expression pedále alebo pomocné spínače s až tromi tlačidlami. Ak to nestačí, môžete využiť rozsiahle možnosti ovládania pedálu pomocou MIDI. Rozmery zariadenia 170 x 136 x 68 mm, váha 840 gramov.

https://mojagitara.com/eventide-h90-manual-tipy-a-triky/

 

Video – Podstatný prehľad k Eventide H90

EN manual Eventide H90

Rýchly sprievodca Eventide H90 EN

AUX SWITCHs


Zapojenie mono


 

Zapojenie stereo


Zapojenie mono cez speaker simulátor


Zapojenie stereo cez speaker simulátor


 

Organizácia v H90


 


Možnosti zapojenia Eventide H90 v jednom náhľade

pre zväčšený náhľad klikni sem!

Translate SK preklad manuálu Eventide H90

Podobné články

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *